Президент "Тепловика": якщо не хочете допомагати, то хоча б не заважайте

24 жовтня 15:00
Переглядів: 772
Ольшанецький

Інтерв'ю президента МФК "Тепловик" Василя Миколайовича Ольшанецького:

- Василь Миколайович, є інформація, що останнім часом навколо клубу відбуваються якісь незрозумілі ситуації. Чи це справді так і що відбувається?

- На нас почали писати по всіх інстанціях скарги, звернення, депутатські запити. Всіляки кляузи одним словом. У всіх цих запитах фігурує одна й та сама людина - такий собі пан Микитин.

- На вашу думку з чим це пов’язано?

- Коли формувався клуб було дуже багато бажаючих його контролювати, натомість допомоги не було ніякої. Зараз коли клуб працює, з'являються треті сили, які цим незадоволені, які шукають можливості зруйнувати щойно відновлений професійний футбол в області. Працівники клубу прикладють максимум зусиль, щоб у місті був футбол, було свято для людей. Видно, що когось це дуже сильно не влаштовує.

- Як ви, як екс-арбітр ФІФА можете прокоментувати арбітраж в останньому матчі Тепловика з винниківським Рухом?

- Скажу, що це некваліфікована робота. Склалося таке враження, що нашу команду треба було вбити не лише в цій грі, а й у майбутній, адже ми втратили відразу трьох гравців на гру з Нивою. Януш та Приймак дискваліфіковані, Боришкевич отримав серйозне пошкодження, йому наклали 7 швів. Можливо я і зацівалена сторона, але у епізоді з 2 жовтою Янушу було явне порушення правил з боку суперника перед тим, як той напоровся на лікоть Ореста. В епізоді з Боришкевичем, коли гравець отримує таке пошкодження, а не було навіть жовтої - це взагалі ні в які ворота не лізе.

- Які плани клубу до кінця поточного року?

- Звичайно будемо працювати, щоб команда могла боротися за очки в кожному матчі. Але найгірше, що не дають це нормально робити так звані "дорброзичливці". Замість роботи доводиться бігати по інстанціях, по перевірках: поліція, КРУ, податкова, держ. праці. Видно когось в місті Івано-Франківську дуже сильно не влаштовує МФК "Тепловик". Тому переконливе прохання: шановні "доброзичливці", якщо не хочете допомагати, то хоча б не заважайте, а ми будемо справлятися з усіма проблемами та негараздми.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: