Президент "Українських отаманів" готовий зняти команду зі змагань WSB через упереджене суддівство

25 лютого 22:05
Переглядів: 306
отамани петров

Президент професіонального боксерського клубу "Українські отамани" Володимир Продивус дав оцінку виступу нашої команди у 6-му турі змагань проти росіян та закликав керівництво WSB налаштувати суддів на об’єктивне суддівство у Всесвітній серії боксу.

У матчі, який відбувся 21 лютого у Волгограді, і в якому українська команда поступилися росіянам з рахунком 0:5, на думку президента "отаманів" рахунок матчевої зустрічі абсолютно не відповідав реальному перебігу подій у ринзі, повідомляє прес-служба "отаманів".

"На мою думку, у поєдинку в Волгограді українську команду відверто пограбували і зробили це на очах у всього світу. Закривати очі на подібні речі я не буду. В Росії в нас не тільки відібрали дві перемоги, а ще й позбавили наших боксерів шансів на подальшу боротьбу за Олімпійські ліцензії".

Окрім того, Продивус сказав: "Я знаю, що протест за правилами ми подавати не можемо. Проте, сидіти склавши руки я не буду, в першу чергу я не маю права це робити по відношенню до самих боксерів та тренерського складу, по відношення до їх праці, старань та й заради справедливості. Ми маємо виборювати повагу до себе та рівне відношення з боку суддів до усіх команд Всесвітньої серії боксу. Тому ми вже висловили своє незадоволення керівництву WSB та надішлемо офіційний лист до дирекції AIBA з проханням розібратися у виниклій ситуації та зробити усе можливе, щоб подібного у змаганнях WSB більше не повторювалося".

І на завершення президент ФБУ наголосив: "В разі, якщо наш лист буде проігноровано та подібне суддівське свавілля буде повторюватися надалі ми готові до максимально рішучих дій. Якщо нас не почують – ми знімемо команду зі змагань".

Стосовно найближчого поєдинку проти кубинської команди Володимир Продивус зазначив: "Найближчої п’ятниці ми будемо змагатися з найсильнішою командою змагань Всесвітньої серії боксу минулого сезону. Тому, я впевнений, що ми станемо свідками надзвичайно цікавих поєдинків. Я вірю у нашу команду та вірю в те, що ми дамо бій кубинцям".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: