Президент України привітав національну команду

22 листопада 20:30
Переглядів: 151
Збірна України

Президент України Петро Порошенко прийняв збірну України – учасницю фінального турніру чемпіонату Європи-2016 у своїй офіційній резиденції.

Головна команда країни прибула на зустріч до Адміністрації Президента на чолі з головою Федерації футболу України Андрієм Павелком та головним тренером збірної Михайлом Фоменком.

Важлива перемога для об‘єднання нації  

Глава держави, у першу чергу, зауважив, що йому дуже приємно бачити авторів видатного спортивного  досягнення, яким хочеться потиснути руку й подякувати за тріумф:

- Вся країна не відходила від телеекранів, спостерігаючи за двома останніми матчами збірної. Здавалося, вирішується не лише доля путівки на Євро-2016, а щось значно більше. Країна потребує перемог, вони живлять наш оптимізм. І  ви здобули таку перемогу!

Цей тріумф підсилює національну ідею, яка об’єднує нашу державу, адже кожна така гра наближає нашу країну до Європи і дуже символічно, що Україна бере участь у фінальній частині європейської футбольної першості.  

Подяка тренерам і футболістам

Петро Порошенко окремо подякував наставнику «синьо-жовтих» Михайлові Фоменку за продовження переможних традицій Валерія Лобановського, висловивши сподівання, що нинішнє досягнення «синьо-жовтих» стане початком наступних значних звитяг, в тому числі не лише збірної, а й українських клубів. Президент відзначив, що у стикових матчах гравці збірної  прагнули не просто перемогти, а відстояти честь українського футболу і високо піднести його прапор:

- Хочу подякувати за величезну насолоду від вашої героїчної гри. Згадую нашу зустріч після гри у Львові: якби ви бачили ваші очі, вони у вас горіли, незважаючи на фізичне виснаження! Ці очі були сповнені віри, оптимізму, переконаності у досягненні перемоги. Я вірив у ваш загальний тріумф, бо ви вже неодноразово перемагали грандів! Отож, з оптимізмом дивлюся і у майбутнє, ми всі віримо у Вас! Тому давайте домовляємося про нашу зустріч у цій залі після чемпіонату Європи, на якій будемо говорити про гідні результати виступу нашої збірної на Євро! Слава Україні!

Президент України також повідомив своїм футбольним гостям, що прийняв рішення відвідати частину матчів національної команди України на Євро-2016. 

Воїни АТО – співавтори переможних традицій 

Президент Федерації футболу Андрій Павелко висловив впевненість, що гравці збірної докладуть всіх зусиль для досягнення максимального результату у Франції. Керманич українського футболу згадав про традицію запрошення воїнів АТО на матчі національної команди, закладену свого часу Президентом України:

- Герої АТО були присутні на всіх матчах національної команди, в тому числі виїзних. Разом з футболістами збірної ми провідували поранених бійців у військових шпиталях Києва й Львова. Впевнений, що саме увага до тих людей, які захищають нашу країну, й зламала той прикрий стереотип, що стояв на заваді українським перемогам у попередніх раундах плей-оф.

Президент України особливо наголосив на важливості підтримки футболістами збірної наших поранених воїнів АТО: «Це та справжня людяність, яка об’єднує націю», - сказав Президент.

Після цього Андрій Павелко запропонував присутнім переглянути гольові фрагменти обох стикових матчів, аби відновити у пам’яті  неймовірні емоції нещодавніх подій.  

Тимощук – від імені команди

Капітан і рекордсмен національної команди Анатолій Тимощук, котрий звернувся до глави держави від імені всіх гравців, подякував Президенту за особисту підтримку під час першого матчу у Львові:

- Те, що ви зайшли до нас у роздягальню після гри, привітали й підбадьорили – дало натхнення на матч-відповідь. А після зустрічі у Словенії президент ФФУ Андрій Павелко переказав Ваші вітання. Для нас це дуже  важливо. Хочемо також висловити велику подяку нашим вболівальникам, які завжди поруч з нами, вірять у нас і надихають на найвищі результати, незалежно від того вдома чи у гостях ми граємо. Ми завжди пам’ятаємо, в якій країні ми народилися, пишаємося тим, що ми українці і розуміємо, що значить для країни участь в Євро.Тому ми будемо гідно захищати кольори нашої країни, її честь, гідність та єдність.

«За досягнення високих спортивних результатів, вагомий внесок у розвитку вітчизняного футболу та піднесення міжнародного авторитету України» - саме з таким формулюванням президент ФФУ, тренери та футболісти отримали з рук Президента України цінні подарунки. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: