Президентом Федерації санного спорту і бобслею Львівщини обрали Юрія СОБОТУ

27 квітня 12:12
Переглядів: 497
Default Image

Відбулася п’ята звітно-виборча конференція Львівської обласної федерації санного спорту і бобслею.

Як зазначив на цій конференції голова регіонального відділення НОК України Мирослав Герцик, саме ця федерація творить успішну славу спортивної Львівщини й України загалом в зимових видах спорту, адже санкарі області з року в рік поповнюють склади національних збірних команд України й достойно виступають на міжнародній арені.

Делегати конференції всебічно проаналізували стан справ з розвитку санного виду спорту, обговорили можливості будівництва у Львівській області санно-бобслейної траси, особливості підготовки молодих спортсменів до перших зимових Юнацьких Олімпійських ігор, розглянули діяльність відділення санного виду спорту в ШВСМ та училищі фізичної культури, торкнулися проблем бобслею, натурбану й скелетону й намітили шляхи для подальшого розвитку. Троє олімпійців - представників санного виду спорту Львівщини: Роман Язвінський, Андрій Кісь, Юрій Гайдук, які були делегатами конференції, також мали змогу поділитися своїми думками.

Президентом обласної федерації на черговий олімпійський цикл одноголосно було обрано одного із авторитетних та досвідчених фахівців санного спорту – Юрія Соботу. Тренерську раду очолив заслужений тренер України Володимир Вахрушев. Крім обрання інших керівних органів федерації, делегати конференції визначили своїх трьох представників на чергову конференцію федерації санного спорту України, яка найближчим часом збереться в Кременці на Тернопільщині.
http://www.noc-ukr.org

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: