Про гру та перспективи львівських Карпат під керівництвом Олега Дулуба

12 березня 14:21
Переглядів: 288
Дулуб

Зарано виспівувати "Карпатам" і їхньому тренерові дифірамбів, але відзначати позитивну тенденцію в результатах та грі львів'ян потрібно. Особливо зважаючи на контраст, який спостерігається між двома останніми матчами і низкою попередніх ігор. "Карпати" не просто переграли "Олександрію" та "Волинь", а переграли їх зі смаком, з запалом в очах і зі швидкими ногами. Дасть Бог, криза у львівському клубі нарешті завершиться і "Карпати" знову стануть самобутніми. Бо самобутності учасникам українського чемпіонату вкрай не вистачає.

Олегові Дулубу гріх скаржитися на склад своєї команди. Підсилившись взимку, зокрема, Боровиком, Голодюком, Дітятьєвим, Гладким і Матвієнком, "Карпати" за підбором кадрів різко виділилися серед аутсайдерів. Залишалося (точніше, залишається, бо завдання – в процесі вирішення) всю цю "братію" підвести до спільного знаменники і віднайти оптимальну модель гри.

Тактика з трьома центральними оборонцями для "Карпат" Олега Дулуба – не нова. ЇЇ тренер широко застосовував наприкінці 2016-го календарного року. Але новий рік львів'яни розпочали в більш традиційній формації з чотирма оборонцями і насиченим півзахистом. На роль центрального нападника Олег Дулуб висунув Гуцуляка, Ксьонз зайняв позицію на фланзі півзахисту. За грою "Карпати" тоді не провалилися, але занадто багато "Чорноморцю" дозволили в атаці. В підсумку, одного разу не виручив навіть Боровик, котрий провів якісний матч. "Карпати" програли, після чого повернулися до тактики з трьома центральними оборонцями.

Важливо для "Карпат" те, що здобуття результату в двох останніх поєдинках відбулося не на максимумі львівських можливостей. Потенціал до зростання відчувається. Тим паче, "Карпати" не використовують іноземних новачків, яким заважає мовний бар'єр. Усунення проблеми з порозумінням – і львів'яни отримають додаткові опції побудови складу. Варто відзначити й тренерську роботу на психологію. На прикладі, зокрема, Філімонова, для якого в Одесі рідко який матч завершувався з відсутністю дисциплінарних проблем. А в "Карпатах" Євгена наче святою водою окропили.

Що ж, після двох поспіль перемог "Карпати" піднялися на десяту позицію. Львів'янам важливо не вилетіти, за час до початку нової першості обрости м'язами і в сезоні 2017/18 спробувати закріпити за собою місце у верхній частині турнірної таблиці. Місто заслуговує мати свою видну команду. Місто заслуговує якісного футболу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: