Про сезон і не тільки. Президент ПФЛ Сергій Макаров відповів на питання вболівальників

11 липня 21:20
Переглядів: 169
макаров

Президент Професіональної футбольної ліги України Сергій Макаров став гостем ефіру на телеканалі XSPORT. Було підбито підсумки минулого сезону, з журналістом у студії обговорили стан справ у командах, плани на майбутнє і багато чого іншого.

Повна версія інтерв'ю за посиалнням на відеотрансляцію нижче.

Президент ПФЛ Сергій Макаров на web-конференції XSPORT підтвердив зняття зі змагань другої ліги команди «Черкаський-Дніпро-2». «Є у нас форс-мажор. Сьогодні вранці надійшов лист від цього клубу. Черкащани не знайшли підтримки від місцевої влади і змушені зняти другу команду. Але зараз ситуація така, що не можуть вони порозумітися з владою і клуб змушений піти на таку міру. «З болем у серці повідомляємо про зняття», - написали вони у листі. Для нас це також боляче як для організаторів змагань. До старту є час, можливо пошукаємо резервні варіанти. Так, клуб отримав атестат від відповідного органу ФФУ. Комітет вивчив документи і повірив у гарантії клубу. У разі, якщо не вдасться знайти заміну, то у групі А гратиме 11 команд».

Підтвердив Макаров і той факт, що у Тернополі стадіон за деякий час буде закрито на реконструкцію. «Днями я відвідав два стадіони у Чорткові і селі Вишнівець. Тернопільська «Нива» у разі закриття стадіону гратиме у Вишнівцях, де місцевий бізнес реконструював арену і зробив її придатною для проведення матчів Другої ліги (на фото нижче). Переконані, що і «Тернопіль» зуміє знайти собі арену, яка маж стати ще гарніше і більш  зручним».

Прес-служба ПФЛ

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: