Проблеми львівського тенісу: старе спорядження, дорогий інвентар та холодні спортзали

05 жовтня 19:51
Переглядів: 208
теніс

«Найголовнішими проблемами львівського тенісу залишаються старе спорядження та дорогий інвентар, – про це сказав Віталій Синчук, президент федерації настільного тенісу Львівщини. Він взяв участь у прес-конференції під назвою: «Настільний тенісЛьвівщини: традиції, сьогодення, перспективи», що відбулась 2 жовтня в прес-центріЛьвівської обласної державної телерадіокомпанії.

За словами Віталія Синчука, «займатись тенісом повинен кожен у віці від 5 до 70 років». Тому Синчук, закликав усіх охочих приходити на тренування. Також президент Федерації закликав бізнесменів, щоб ті приводити своїх дітей на теніс і фінансово підтримувати спортивні школи.

Водночас інший учасник заходу Ігор Майовка, директор спортивно–юнацької школи «Прудкий м’яч» зазначив, що в цей час найгострішою проблемою його школи залишається опалення, точніше його відсутність. «Діти в зимовий період повинні тепло одягатись, щоб не змерзнути на тренуванні», – зауважив директор школи.

Додамо, що спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву «Прудкий м’яч» - це одна з найкращих спортивних шкіл Львівщини. Спортивна школа фінансує себе самостійно.

Також не менш відомим є спортивний клуб «Лірс» у Жовкві, де на безплатній основі тренуються вихованці відділення настільного тенісу.

Начальник управліннямолоді та спорту Львівської ОДА Юрій Майборода сказав: «На цей час я і мої колеги плануємо звернутись до Київа з вимогою, щоб усі спортивно-юнацькі заклади перейшли в комунальну власність – щоб школи фінансувались з державного бюджету як загальноосвітні. При цьому буде потрібнопосили вимоги до шкіл».

Також Майборода сказав: «Львівський теніс в останні роки розвивається потужно. Тенісисти беруть участьв найпрестижніших європейських турнірах. Ми можемо пишатися досягненнями наших спортсменів», - сказав він.

Для львівської тенісної спільнотинайяскравішим представником залишається спортсмен Віктор Дідух. Провідний тенісист України у вересні цього року в Пекіністав чемпіоном світу з настільного тенісу середспортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Нині Віктор ділиться спортивним досвідом з вихованцями спортивних шкіл Львівщини та Бузького району. Віктор Дідух: «З 5 років мене змушували займатись спортом, але я не хотів. Однак мій брат Олександр наполягав, щобя грав у теніс. Тому в 11 років я поїхав в Київ і почав професійно займатись спортом. Через це прийшлось покинути навчання, однак я зовсім не шкодую».

У прес-конференції також взяв участь Анатолій Строкатов, майстер спорту міжнародного класу. У 70-ті роки минулого століття Анатолій Стократов став призером чемпіонату світу та Європи, а також переможцем багатьох найпрестижніших змагань. Стократов вважає, що «великою проблемою для України є те, що талановиті спортсмени їдутьзакордон, натомість ми запрошуємо іноземців. Українському тенісу потрібно підтримувати традиції та отримати найвищі нагороди».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: