"Проблеми Нива створила собі сама"

28 квітня 14:55
Переглядів: 225
титан

Віце-президент "Титана" Андрій Догадов прокоментував ситуацію, що склалася з тернопільською "Нивою", яка не зуміла вчасно дістатися до Армянська на календарний матч національного чемпіонату Першої ліги. Нагадаємо, що три футболісти команди гостей так і не зуміли потрапити на Кримський півострів.

- Вважаю, що проблеми собі "Нива" створила сама. З керівництвом клубу я особисто спілкувався протягом тижня, пояснював, що для перетину кордону необхідно мати паспорти. Все. У однієї людини не було паспорта зовсім, ще у одного не було фотографії, яка повинна бути вклеєна в 25 років. Зі свого боку ми намагалися допомогти, щоб їх все одно пропустили. Кримську кордон вони подолали, а далі їх не пропустили. Є таке законодавство при перетині будь кордону.

З Нової Каховки в Армянськ тернопільська "Нива" їхала на нашому автобусі в супроводі міліції, також надавали готель. Точно також команду відвезли і назад. Тобто повністю, по максимуму, ми зі свого боку зробили все можливе.

До цього до нас приїжджали охтирський "Нафтовик" і краматорський "Авангард" без проблем. Їх також всі паспорти взяли і всіх пропустили. Ви, якщо сідаєте на поїзд, перевіряєте, щоб у всіх були документи. Але футболісти іноді чомусь забувають.

Наші вболівальники також дружелюбно поставилися до "Ниві". Ніяких провокацій і зайвих висловлювань не було. Ми граємо в чемпіонаті України. Грали і граємо.

Нагадаємо, що "Нива" подала скаргу до КДК ФФУ з вимогою анулювати результат матчу з "Титаном", який завершився перемогою армянцев 1:0.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: