"Продексім" - "Ураган". Анонс матчу 3 туру

20 вересня 11:04
Переглядів: 85
ураган сумду

Чемпіонат України. Екстра-ліга. 3 тур

"Продексім" (Херсон) - "Ураган" (Івано-Франківськ)

20 вересня. 13:00. Херсон. Спорткомплекс ВУФК.

Арбітри: Скоропад (Київ), Ноєв (Запоріжжя).

Спостерігач арбітражу: Олійник (Київ).

Так вже вийшло, що херсонський "Продексім" зіграє третій матч поспіль у рідних стінах. До хорошого звикаєш швидко, і херсонські любителі футзалу напевно вже встигли звикнути до Екстра-ліги і до того факту, що "Продексім" виступає саме там. А перемога в минулому турі над "Кардиналом-Рівне" повинна ще більше підняти інтерес до команди. Адже зараз окрім "Продексіма" жоден херсонський колектив не грає в елітному дивізіоні у своєму виді спорту. І це - додатковий плюс "Продексіму".

Безумовно, команда Ігоря Москвичова хоче заробити ще один плюс у вигляді перемоги над "Ураганом". Для цього у херсонців є все. Після згаданої вище перемоги над рівнянами психологічний настрій у жителів півдня явно на високому рівні, і вони готові перемагати далі. Лідери команди зараз перебувають у непоганій формі. Та й фактор рідних стін теж забувати не можна. Це - ті козирі, які реально може запропонувати "Продексім".

Чим може відповісти "Ураган" в даній ситуації? Давайте в пошуках відповіді повернемося до минулого сезону. Тоді у "драконів" матчі на виїзді виходили куди більш успішними, ніж домашні. А для підопічних Івана Скицька це буде якраз перший виїзний поєдинок в сезоні. Тобто, якщо мислити логічно, то івано-франківська команда повинна поповнити в Херсоні свій багаж очок, який поки що мізерний. Та й вибору іншого у прикарпатців немає - треба ж все-таки якось виправлятися за не зовсім вдалий старт чемпіонату. Тому, молоді "ураганівці" будуть лізти зі шкіри геть, щоб хоч якось поправити своє турнірне становище. Але все залежатиме ще й від того, як гості зіграють в обороні і як будуть готові до гри воротарі. Тому що у двох попередніх матчах всі проблеми "Урагану" відбувалися саме через ці два чинники.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: