Продовжено прийом документів на участь у програмі "Відкриті кубки Львова"

23 травня 22:30
Переглядів: 118
ЛМР

У Львові продовжено прийом документів на участь у програмі "Відкриті кубки Львова" до 30 травня. Програма напрацьована управлінням молоді, сім`ї та спорту Львівської міської ради спільно з представниками спортивного середовища Львівщини і депутатським корпусом та затверджена ухвалою сесії Львівської міської ради №396 від 21.04.2016 року.

Переможці конкурсу матимуть змогу отримати фінансову підтримку для проведення спортивних змагань - кубків Львова з офіційно визнаних в Україні видів спорту. Фінансова підтримка на проведення спортивних змагань сягатиме 70% від загальної суми кошторису проведення заходу або до 150 000 грн. Учасниками конкурсу можуть стати спортивні федерації чи офіційно визнані місцеві осередки Всеукраїнських федерацій, які діють виключно на території м. Львова та Львівської області.

«Програма викликала настільки велике зацікавлення у громадськості, що ми вирішили продовжити її, аби кожна федерація Львівщини мала змогу прийняти участь у конкурсі і як наслідок, містяни Львова мали би змогу відвідати більше видовищних спортивних заходів», - зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Для участі у Програмі спортивні федерації мають подати такі документи:

  • Аплікаційна форма на участь у Програмі (наведена у додатку 1 до цієї Програми) із зазначенням суми очікуваної фінансової підтримки.
  • Протокольне рішення відповідної спортивної федерації про подання заяви (аплікаційної форми) на участь у Програмі.
  • Коротка презентація заходу, що подається для участі у Програмі.
  • Копія свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи.
  • Копія установчого документа спортивної федерації.
  • Копія довідки про взяття на облік у державній податковій інспекції.
  • Копія довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.
  • Копія рішення про внесення організації до реєстру неприбуткових організацій.
  • Розрахунок потреби у бюджетних коштах і напрямки використання бюджетних коштів, підписані керівником та засвідчені печаткою спортивної федерації, але не більше 70% від загальної суми кошторису проведення заходу та не більше 150 000 грн.

За умовами Програми, прийом документів на участь у конкурсі триватиме до 30 травня, а переможців буде визначено після 30 травня 2016 року.

Документи слід подавати через Центри надання адміністративних послуг (пл. Ринок, 1, 1-й поверх, або районні представництва Центру) з 5 травня до 30 травня 2016 року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: