Проект "Українські отамани" може припинити існування через брак фінансування

18 листопада 21:30
Переглядів: 204
Отамани

Cитуація із заборгованостями перед всіма співробітниками, спортсменами і багатьма підрядниками боксерського клубу «Українські Отамани» за роботу під час п’ятого сезону Всесвітньої серії боксу (WSB) так і не покращилася.

Про це повідомив генеральний директор «Українських Отаманів» Дмитро Гайструк, який розповів про критичну ситуацію з фінансуванням команди.

«Сьогодні вже 18 листопада 2015, а це означає, що до драфту боксерів залишається два тижні і тільки два місяці до старту шостого сезону Всесвітньої серії боксу WSB», – повідомив Гайструк.

«Мушу констатувати – ситуація із заборгованостями перед всіма співробітниками, спортсменами і багатьма підрядниками клубу «Українські Отамани» за роботу під час п’ятого сезону Всесвітньої серії боксу так і не покращилася», – додав він.

За його словами, у зв’язку з цим мови бути не може про підготовку до майбутнього сезону

«У зв’язку з цим мови бути не може про підготовку до майбутнього сезону. Ніхто не може дорікнути нас у відсутності терпіння або небажанні працювати і готуватися», – сказав генеральний директор Отаманів.

«Минуло сім місяців після останнього матчу клубу і всього кілька разів через ЗМІ боксери і тренери повідомляли про серйозні проблеми, які виникають через накопичення боргів. Проблеми особистого, професійного та глобального для нас характеру – аж до реальної загрози закриття проекту», – підкреслив Гайструк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: