Професійні футболісти Прикарпаття у мачтах 26-31 травня

02 червня 16:26
Переглядів: 113
худобяк

В останній травневий вік-енд добігли кінця футбольні турніри в країнах, які грають за схемою "осінь-весна". Як вже повідомлялося, клуб Романа Григорчука "Габала" став бронзовим призером чемпіонату Азербайджана. Разом з Григорчуком нагороду турніру отримав ще один прикарпатець - Михайло Савка, який є асистентом Григорчука.

Шанс отримати нагороду мав також Ігор Ощипко з австрійського "Штурму". Однак в останньому турі команда з Грацу не зуміла переграти в рідних стінах "Рід" і опустилася в турнірній таблиці з третьої на четверту позицію.

Успішно продовжує виступи в складі таджицького "Істиклола" Петро Ковальчук. Його клуб йде без втрат в національному чемпіонаті, а також дістався 1/4 фіналу Кубка АФК, перегравши в серії післяматчевих пенальті сирійський "Аль-Вахда".  

Фінішували змагання в УПЛ, де, правда, не відбувся матч "Чорноморець" - "Металіст". Вдало провів останній тур Ігор Худоб'як з "Карпат". Майстерним ударом він приніс львів'янам нічию у грі з "Шахтарем". В 1-й та 2-й лігах заключні матчі відбудуться 3 червня.    

Змагальний тиждень прикарпатців у турнірах "профі"
Гравець (р. н.) Команда  Суперник Тех. дані Матчі - голи (турнір)
Ігор Худоб'як (1985) "Карпати" "Шахтар" - 2:2 (г) 1-90', 1 гол 22-2
Юрій Мартищук (1986) - вр. "Чорноморець" "Металіст" - не відб. (д) - 9
Олександр Лучик (1994) "Іллічівець" "Олімпік" - 4:1 (д) 87-90' 3
Іван Сондей (1994) "Нафтовик-Укрнафта" "Десна" - 1:2 (г) 60-90', 1 гол 27-6
Іван Піцан (1990) - вр. "Сталь" Д "Геліос" - 0:1 (д) запас 3
Володимир Адамюк (1991) "Сталь" Д "Геліос" - 0:1 (д) 1-90' 23-1
Роман Дебелко "Сталь" Д "Геліос" - 0:1 (д) 46-90' 6-2
Роман Бочкур (1987)  "Зірка" "Нива" Т - 1:0 (д) 46-90' 20
Андрій Новак (1988) ПФК "Олександрія" ФК "Тернопіль" - 1:0 (г) запас 24
Віктор Яневич (1985) "Нива" Т "Зірка" - 0:1 (г) 1-90' 27
Ростислав Волошинович (1991) ФК "Тернопіль" "Геліос" - 0:1 (г) 1-73' 27-1
Ігор Кушецький (1990) ФК "Тернопіль" "Геліос" - 0:1 (г) 1-82' 9-2
Василь Цюцюра (1994) "Скала" Стрий "Кремінь" - 1:0 (г) 1-90', 1 гол, ж. к. 24-12
Денис Маринчук (1984) "Арсенал-Київщина" "Черкаський Дніпро" - 0:2 (г) - 18
Дмитро Стефлюк (1995) "Шахтар-3" Донецьк "Оболонь-Бровар" - 0:1 (г) 1-90' 13
Легіонери
Ярослав Годзюр (1985) "Терек", Росія "Урал" - 1:3 (д) 1-90' 28
Ігор Ощипко (1985) "Штурм" Грац, Австрія "Рід" - 0:0 (д) запас 3
Іван Луканюк (1993) "Даугава" Даугавпілс, Латвія "Університет" - 1:2 (г)  1-32' 9
Петро Ковальчук (1984) "Істиклол" Душанбе, Таджикистан "Аль-Вахда" Дамаск, Сирія - 1:1, по пен. - 4:2 1-120' 6
    "Регар-ТадАЗ" Душанбе - 1:0 (д) 1-46' 6
Тарас Данилюк (1984) "Спартак" Семей, Казахстан (1 ліга) "Лашин" Каратау - 4:1 (г) 1-64' 7-3
Головні тренери
Роман Григорчук (1965) "Габала", Азербайджан ФК "Баки" - 3:0 (д)    
Володимир Шаран (1971) ПФК "Олександрія" ФК "Тернопіль" - 1:0 (г)    
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити