Програма святкування 100-річчя водного поло

14 липня 16:51
Переглядів: 392
водне поло

Наприкінці липня відбудеться відзначення трьох значних подій в українському спорті: святкування 100-річчя водного поло, шістдесятип'ятирічний ювілей спортивного клубу «Динамо», а також проведення у Львові фіналу Кубка України з водного поло. В рамках святкування, з 15 до 20 липня у Львові пройде ряд заходів щодо цих пам’ятних подій.

«Ми відзначаємо сторіччя водного поло у Львові, бо саме тут зародився цей вид спорту. Ми раді, що виховуємо таких людей, які допомагають розвивати водне поло», - зазначив Ігор Зінкевич, екс-головний тренер Національної збірної України з водного поло.

Спеціально до столітнього ювілею видали книгу «Століття водного поло», було відзнято документальний телевізійний фільм «Загартовані водою» про історію, сьогодення та видатних особистостей львівського ватерполо. Також планується погашення ювілейної марки «100 років водному поло».

«Відзначення 100-річчя водного поло у Львові актуально, оскільки, по-перше, існують здобутки на міжнародному рівні. Вадим Жмурський – львів’янин, перший єдиний олімпійський чемпіон, який здобув золото у 1972 році. По-друге, Львів є  ватерпольним містом і основним завданням є виховання дітей у команді, а команда – це колектив, у якому люди більше підготовленні до життя та правильного спілкування», - наголосив Микола Смірнов, президент федерації водного поло Львівщини.

«Ми раді, що наше місто славиться не тільки культурними традиціями, але й спортивними. Можна сказати, що Львів є спортивною столицею України, адже саме тут зародилося безліч видів спорту», - розповів Юрій Юрдига, спеціаліст управління молоді сім’ї та спорту.

Програма урочистих заходів

15 липня

  • 18.00, Басейн СКА – Урочисте відкриття Кубку України з водного поло -2014;

19 липня

  • 13.00, Басейн СКА – Фінальна гра. Нагородження переможців. Урочисте закриття Кубку України з водного поло-2014;

20 липня

  • 13.00, вул.. Вітовського, 53(басейн Динамо) – Відкриття меморіальної дошки видатному тренеру з водного поло Мартинчику В.Т.
  • 15.00, пл. Петрушевича,1(Спортивний комплекс «Євроспорт») – Показова гра між юнацькими командами водного поло, відтворення подій 1914 року(першої гри);
  • 16.30, пл. Петрушевича,1(Тенісний клуб «Євроспорт») – Урочистий прийом з нагоди 100-річчя водного поло. Нагородження пам’ятними медалями та подяками видатних діячів та спортсменів ватерполо. Презентація книги «100 років водному поло Львівщини» та документального телевізійного фільму «Загартовані водою».

Оля Бубенчик, Прес-служба Львівської міської ради

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: