Програвши Ірану, студентська збірна України з футзалу гратиме у втішному турнірі

16 липня 10:23
Переглядів: 134
футзал

Студентська збірна України з футзалу провела свій другий матч на чемпіонаті світу, який проходить в іспанському Антекеру.

Після поразки 3:4 від Бразилії в першому матчі підопічним Олександра Косенка потрібно було обов'язково перемагати Іран, щоб не ставити себе в залежність від матчу третього туру, в якому будуть грати Бразилія та Іран. У свою чергу, для Ірану, природно, крім перемоги, і нічия була прийнятним результатом, оскільки у нього вже було в активі 3 очки після перемоги над Німеччиною.

Такий передматчевий розклад і вплинув на перебіг подій у першому таймі. Наші футболісти весь час прагнули грати першим номером, намагаючись розкрити оборону іранців. Наш суперник більше розраховував на швидкі контратаки, які несли загрозу воротам Савенко. Треба сказати, що збірна Ірану оборонялася дуже грамотно, і по-справжньому загострити ситуацію біля протилежних воріт нашим хлопцям вдалося тільки ближче до кінця першого тайму. Разуванов зліва вийшов на ударну позицію, але воротар збірної Ірану відбив м'яч в аут. Незабаром українці заробили штрафний поблизу воріт суперника, Олександр Косенко взяв тайм-аут, після якого Коваль зробив передачу в штрафну на Клочко - той м'яч прийняв, і опинився на паркеті. Арбітри поруч були, але пенальті дати не зважилися, хоча ситуація була дуже неоднозначна. До цього часу збірна України мала 5 фолів, і незабаром в наші ворота був призначений 10-тиметровий. Савенко в момент удару вибіг майже до дуги, і цей хід виправдав себе - м'яч влучив у штангу. 0:0 - результат досягнуто не самого видовищного, але дуже напруженого першого тайму.

На жаль, ледве почався тайм другий, як збірна України пропустила. І знову нашим футболістам гукнулося порушення правил поблизу штрафного - гравець збірної Ірану з семи метрів прямим ударом вколотив м'яч у сітку. Де перший, там, як кажуть, і другий - атака Ірану лівим флангом завершилася точним ударом з гострого кута. Завдавши "подвійний удар" Іран повністю закрився, діючи строго від оборони. Знайти проти неї протиотруту у наших футболістів не виходило, і Олександр Косенко вже хвилин за 7 до кінця матчу змушений був перейти на гру з п'ятим польовим. Штурм воріт іранців приніс гол на 37-й хвилині, коли відзначився Євген Клочко. Але більшого домогтися українцям не вдалося.

Як результат, поразка 1:2 - збірна України позбулася всіх шансів на вихід до чвертьфіналу, і після матчу зі збірною Німеччини і дня відпочинку буде грати у втішному турнірі за місця 9-16. Хто стане першим суперником нашої команди в ньому, визначиться в середу.

Україна - Іран - 1:2 (0:0)

Гол в України: Євген Клочко

Результат другого матчу в нашій групі В: Німеччина - Бразилія - 0:8.