Проміжні підсумки "Енергії": від харківського нокдауну до скальпів лідерів

20 січня 19:09
Переглядів: 874
Енергія

Наприкінці літа у вболівальників "Енергії" часто виникало питання: "А хто буде грати?" Львівська команда була настільки ослаблена, що проведені трансфери, здавалось би, не можуть повернути втраченої сили. Але то лише так здавалось...

Як склалась дорога...

Після розгрому від "Локомотива" в Суперкубку (2:8) більшість просто поховала чемпіонські амбіції галичан. Дійсно, той матч був повним провалом. Але, як показав час, це не було констатацією тотальної слабкості. Так, у нового тренера Максима Павленка виходило не все. Але завдяки окремим виконавцям та зв'язкам зелено-білі брали своє, хоча в битві з більш налагодженими колективами програвали.

Так тривало до сьомого туру, коли до Львова приїхав "Локомотив". Тут вперше сказали своє слово окремі тренерські рішення Павленка, що й допомогло досить неочікувано виграти той матч. Після перемоги на чемпіоном "Енергія" змінилась, тренер футзалісти почали прогресувати. Результат не змусив себе чекати - третє місце після "ЛТК" та "Локомотива" (до речі, "Енергія" сьогодні єдина, хто обіграв обидві ці команди).

З чим завершили першу частину

Зараз "Енергія" - один з найзіграніших колективів Екстра-ліги. "Енергія" використала восени лише 12 гравців. Тому коли Павленко обрав правильні зв'язки, гравці почали зіграватись. А це дало змогу налагодити відмінне взаєморозуміння. Разом з хорошим рівнем виконавців це принесло "Енергії" безпрограшну серію в дев'ять (!) ігор!

Ось чого не вистачає команді Павленка, так це міцних гравців при обороні типу Легчанова. Так, "бігучі" Грицини і Багряк, що розкрився, - це добре, але занадто багато пожех у штрафній галичан. Кардаш виручає регулярно, але навіть він не зміг врятувати ігри проти "Титан-Зорі" чи "Урагану".

Хто є хто?

Як ми вже казали, наприкінці літа в "Енергії" почалась катастрофа зі складом через непідписання Когута та Тригубця. В результаті були знайдені незрозумілі багатьом юним вболівальникам Федюк та Багряк. Але саме вони стали головними бойовими одиницями команди. Федюк віддав найбільше пасів, а Багряк найбільше забив. Крім цього прогресували брати Грицини, котрі все частіше дивують індивідуально. А нестаріюча гвардія Кардаш-Павленко-Струк ще дасть фору багатьом молодим.

MVP

Але доки одні росли, а інші ще були нестабільні, незмінно добре виглядав Роман Кордоба. В "Енергії" він став кращим, ніж був у "Урагані". В першому ж матчі отримав капітанську пов'язку, а з нею показав справжній рівень. Кордоба приносить багато користі козирною лівою ногою, що дозволило набрати йому 13 очок за системою "гол+пас". Окрім того він регулярно викликається в збірну України, де досвідченішими та сильнішими, ніж Роман є всього кілька гравців з "Локомотива".

Завдання на канікули...

Було б непогано запросити ще одного-двох футзалістів, щоб підсилити оборону. Ну й робота з молоддю давно не приносила користі. А це зараз потрібне, як повітря.

Осінній багаж: +7=3-2
Набрані очки: 24 (вдома - 17/21 (80,95%), в гостях - 7/15 (46,67%))
Забито: 48 (вдома - 29, в гостях - 19). В середньому - 4
Пропущено: 26 (вдома - 11, в гостях - 15). В середньому - 2,17
Найбільш популярний рахунок: 8:2, 3:2, 3:3 (всі - по два рази)
Найбільша перемога: 8:1 (СумДУ)
Найбільша поразка: 4:6 (Титан-Зоря)
Попереджень: 16 (1,33)
Вилучень: 0
Відвідуваність: 5 250 (в середньому - 438)

- бомбардир: Віталій Багряк - 9 м'ячів
- асистент: Андрій Федюк - 6 передач
- за системою "гол+пас": Віталий Багряк - 14 (9+5)
- "грубіян": Віталій Багряк - 0ЧК+4ЖК

Найбільші серії команди:

- переможна: 3 гри
- безпрограшна: 9 ігор
- безвиграшна: 2 гри
- програшна: -

Найбільші серії гравців:

- голи: Михайло Грицина - 4 гри (6 голів)
- передачі: Андрій Федюк - 3 гри (3 передачі)
- гол+пас: Виталій Багряк - 9 ігор (5+4)
- попередження: Віталій Багряк - 3 гри

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: