"Просування Усика узгоджується із Віталієм і Володимиром Кличком"

25 квітня 13:05
Переглядів: 260
усик

Екс-чемпіонка світу з боксу Аліна Шатернікова прокоментувала перемогу українського важковаговика Олександра Усика над росіянином Андрієм Князєвим технічним нокаутом у восьмому раунді.

Про сам бій: Я отримала естетичне задоволення від роботи в ринзі, від боксу, який продемонстрував Олександр Усик. Я завжди кажу, що бокс – це мистецтво, і Саша це мистецтво продемонстрував. Те, що у нього буде перевага, я зрозуміла, коли була присутня на його останньому спарингу, де він проводив 15-раундовий бій з 4-ма спаринг-партнерами, і всі 15 раундів він відпрацював в такому високому темпі, він настільки добре рухався, і при цьому щільність кожного раунду була для його вагової категорії дуже високою.

І я подивилася, наскільки він хороший, яку форму він набрав, і як все більше і більше він стає таким справжнім професіоналом своєї справи вже саме в професійному боксі, а не олімпійському. Чесно кажучи, я була просто вражена побаченим після того тренування. У мене не було ні найменшого сумніву, що він зможе розібрати суперника і зробити це, не просто використовуючи елементи вуличної бійки, а саме використовуючи тактико-технічну перевагу, правильно вибудувавши план бою і вміло реалізовуючи цей план у ринзі. Саша просто був чудовий!

Про Андрія Князєва: У кутку Князєва після завершення бою я сказала, що маю велику повагу до цього бійця. Чесно сказати, до бою я не очікувала, що він буде віддавати всі свої сили і здоров'я, що намагатиметься реваншуватися в кожному програному епізоді, намагаючись перехопити ініціативу, намагаючись протистояти і все ж підловити Олександра Усика на помилку. Тому у цього боксера справжнє велике хоробре серце. Він вів себе гідно скрізь. Він був шанобливий до всіх, на прес-конференціях, у спілкуванні, в ринзі. Думаю, що після цього бою у нього обов'язково з'явиться промоутерський контракт, і ним почнуть більш щільно займатися професійні люди з професійного боксу.

Про розвиток кар'єри Олександра Усика: Я вже звикла до того, що люблять у нас все хороше критикувати. У нас багато "диванних критиканів", тому я нічому не дивуюся. Але я скажу, що просування бійця Олександра Усика проходить так, як це повинно бути. Жодних претензій до підбору суперників або до того, що не так часто проводить Олександр Усик поєдинки, у мене немає. Я вважаю, що кожен повинен займатися своєю справою. Усиком займається команда промоутерської компанії братів Кличків. І повірте, ні Віталій, ні Володимир не набирають у свій штат дилетантів, які щось роблять неправильно. Там працює професійна команда, і просування Усика узгоджується і з Володимиром Кличком, і з Віталієм. І вже якщо говорити, що вони неправі, то хто правий?

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: