"Просили футболістів більше грати низом" - Роман Толочко

28 серпня 13:30
Переглядів: 109
толочко

Старший тренер «Карпат» Роман Толочко прокоментував звитягу своїх підопічних над однолітками зі «Сталі» (2:0).

«Сталь» – дуже атлетична команда, яка розраховувала на стандартні положення. Ми наголошували про це нашим футболістам й просили їх більше грати низом. Нам це вдалося – тому й перемогли.

Розуміли, що у двох попередніх іграх нам бракувало концентрації у вирішальних моментах. Не сказав би, що ми повністю поступилися й «Дніпру», й «Олімпіку». Там було дуже багато невиправданих помилок. Сьогодні тішить, що ми не пропустили й реалізували свої моменти. Через це приходить впевненість і стаєш соліднішим. 

Ми хочемо бачити хорошу гру, швидкі виходи з оборони в атаку й з атаки в оборону. Цього вимагаємо від гравців на кожному тренуванні й у кожному матчі. Хочеться, щоб це було комплексно та без стрибків. Треба розуміти, що це молодці хлопці, які живуть дитячим футболом, а вже треба переходити на дорослий рівень. До нього вони лише звикають. 

Думаю, у найближчий час ми все налагодимо. У моїй команді розумні хлопці. Трохи бракує кваліфікації, є технічний брак, якого треба уникати. У найближчий час ліквідуємо ті моменти».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: