"Проти "Астани" сподобалося грати" - Гегам Кадимян

22 лютого 09:03
Переглядів: 174
Кадимян

У матчі проти чемпіона Казахстану «Астани» у карпатівців не було зливи моментів, але свій шанс команда все ж реалізувала. Після подачі кутового, Гегам Кадимян звільнився від опіки захисників, прийняв м’яча у гордій самотності, спокійно обробив його, і хитнувши захисника, потужно пробив у дальній кут. Після матчу Гегам розповів про свої враження від поєдинку. 

– Гегаме, можна тебе привітати з першим карпатівським голом. Хоч і в товариському матчі... 
– Оцей перший (сміється)? Ну, нехай. Здорово забив, мені самому сподобалося. Вийшов непоганий удар в дальній кут, який приніс команді нічию з сильним суперником. 

– Ти маєш на увазі, що ми несправедливо записали гол у ворота «Нордшелланда» на Дениса Мірошніченка? 
– Тут важко говорити. Денис пробив сильно, м’яч летів просто в мене і я трішки скоригував його політ грудьми. Вийшов гол. 

– Якби ти не торкався до м’яча, він би залетів у ворота? 
– Не знаю, якщо чесно, усе дуже швидко відбувалося. Мені здавалося, що він летів повз ворота. Нехай, поділимо його навпіл. Це командний гол. 

– Ти вже казав, що «Астана» сильний суперник. Цікаво було грати? 
– Так, сильний і цікавий суперник, який проти нас грав основним складом. Ми їх намагалися на контратаках ловити, старалися забити. Загалом можу сказати, що мені сподобалося проти них грати.

– Тренери бачать тебе на фланзі атаки. Там тобі комфортно? 
– Цілком. Мені без різниці справа, зліва чи по центру грати. Головне, щоб на атаку. 

– Наскільки добре ти вже розумієш партнерів по команді? 
– З часом все буде значно краще. Але можу сказати, що зараз мені вже значно легше. З кожним тренуванням додається впевненість і краще розуміння. Мені в «Карпатах» подобається. Якби не подобалося, то мене б тут не було.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: