Проти грецького "Амінтас Амінтау" "Галичанка" зіграє без двох гравців основи

04 лютого 16:42
Переглядів: 174
Василь Козар

Головний тренер «Галичанки» Василь Козар розповів про підготовку до матчів 1/8 фіналу «Кубка Виклику» проти грецького «Амінтас Амінтау». Нагадаємо, перший матч гандбольна «Галичанка» проведе 7-ого лютого на виїзді, а повторна гра відбудеться 14-ого лютого у Львові.

«До матчів єврокубків ми готувалися в Городенці. Цими зборами я задоволений, - каже Василь Козар, головний тренер «Галичанки». - Усе заплановане вдалося виконати. Думаю, що дівчата готові до цих матчів. На жаль, у Греції нам не зможуть допомогти двоє ключових гравців – Наталя Туркало та Леся Смолінг. Наталя не зможе з нами поїхати через сімейні обставини, а Леся ще не повністю залікувала свою травму. На перший матч у нас є 14 готових гравців. Радує те, що після травми приступила до тренувань Тамара Смбатян. Вона їде з нами і, можливо, нам уже допоможе. До матчу-відповіді у Львові ми її підведемо у хороших ігрових кондиціях.

-Що скажете про грецьку команду «Амінтас Амінтау»?

-Інформація про команду є. Дещо розповіли мої друзі з Кіпру, а дещо нам вдалося знайти в інтернеті. Нам суперник – це команда лідерів. Її гра побудована на грі кількох гандболістках. Думаю, що ми супернику протиставимо командну гру і цим повинні суперника переграти.

-З Ваших слів зрозуміло таке: якщо «прикрити» кількох лідерів, то можна вибити з колії усю команду…

-Приблизно так. Окрім того, думаю, що ми знаходимося у значно кращій фізичній готовності. Гадаю, ми супернику запропонуємо темп, який він не зможе витримати.

-Чи є думки закрити усі питання на виїзді, аби матч у Львові перетворити на формальність?

-Говорити про таке у єврокубках – це нонсенс. Такого нема і не може бути, оскільки знаю проблему міжнародних зустрічей. Маю на увазі: нова країна, нова обстановка, суддівство і так далі. У нас завдання не програти, але звісно зробимо усе, щоб перемогти. Також не варто забувати про це, що ще буде матч-відповідь у Львові.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: