Проведено Всеукраїнський турнір з армспорту пам’яті заслуженого тренера України Анатолія Пушкаря

18 лютого 12:04
Переглядів: 186
армспорт

Відкритий чемпіонат Тернопільської області з армспорту серед юнаків 1996-2000 р.н. та юніорів 1993-1995 р.н. на ліву та праву руку та «Всеукраїнський турнір з армспорту пам’яті заслуженого тренера України А.Ф.Пушкаря» відбувся у Кременці, в приміщенні районного будинку культури. Учасниками змагань стали понад 160 спортсменів із шести областей України - команди Тернопільської, Рівненської, Волинської, Львівської, Хмельницької, Чернівецької областей. Атлети, які посіли І-ІІІ місця на ліву і праву руку у своїх вагових категоріях, нагороджені грамотами та медалями. Команди, що здобули І-ІІІ місця, нагороджені грамотами та кубками.

Так, у змаганнях на праву і ліву руку переможцями стали спортсмени з Кременця Олег Петренко, Назар Савелюк, Віктор Кондратюк, Віктор Якшук, Олександр Тутов, Дмитро Шемчук, Ігор Пасєка, Вадим Очеретнюк, Павло Ковальчук. Також «золото» вибороли спортсмени Віталій Лемішко (м. Тернопіль), Юрій Юрчик, Віктор Безвіщук, Володимир Шелест, Микола Шевчук (м.Хмельницький), Віталій Примак, Олексій Микитюк, Андрій Кубикевич, Василь Король (м.Рівне).

Чемпіонат відбувся за сприяння голови Тернопільського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська Федерація армспорту» Андрія Пушкаря, який був також головним суддею змагань.

Проводились змагання з метою визначення рівня підготовки та здійснення відбору до збірної команди області для участі у чемпіонаті України з армспорту серед юнаків та юніорів, а також задля популяризації та залучення молоді до систематичних занять спортом.