Провели футбольний турнір пам’яті героїв Майдану

13 листопада 21:20
Переглядів: 243
мяч

Завдяки палкому прихильнику футболу Віталієві Зятику на його малій батьківщині в Шутроминцях Заліщицького району провели турнір пам’яті героїв Майдану і всіх, хто загинув, захищаючи в нелегкі сьогоднішні часи незалежність Вітчизни.

У гості до місцевих футболістів завітали чемпіони району з Добрівлян, а також команди з Джурина Чортківського і Висічки Борщівського районів. На церемонії урочистого відкриття всіх присутніх благословив на добрі справи місцевий парох — отець Павло Джиджора. А голова райдержадміністрації Борис Шепітка і відомий у краї бізнесмен Іван Навольський, побажавши футболістам перемоги в чесній спортивній боротьбі, закликали всіх бути готовими до захисту країни від агресора.

Олімпійська система турніру зробила змагання динамічними, з кожним проведеним матчем місцеві вболівальники все азартніше підтримували свої команди. І ті їх не підвели. Першими путівку до фіналу здобули господарі, обігравши в напруженій боротьбі опонентів із Джурина — 3:2. А чемпіонам Заліщицького району з Добрівлян для того, аби довести свою перевагу над футболістами з Висічки, знадобилася серія одинадцятиметрових. Після неї справжнім героєм почувався голкіпер переможців Андрій Майданик. Не пропустивши в грі, він і у футбольній лотереї тричі врятував свою команду — 3:1 на користь Добрівлян.

Однак у спорті не лише перемоги бувають. У фінальному двобої і чемпіони змушені були поступитися. Відкривши рахунок уже на шостій хвилині після відмінного удару зі штрафного Олександра Гниди, вони надалі не витримали натиску підтримуваних своїми вболівальниками господарів. Рівновагу невдовзі вдалося відновити Романові Буртнику. А перемогу команді Шутроминців наприкінці обох таймів принесли влучні постріли Юрія Гричана та Івана Бачинського — 3:1 на користь Шутроминців. Відзнаки ж за третє місце поїхали до Джурина, після того, як команда з Чортківщини обіграла Висічку з рахунком 2:0.

Вручаючи нагороди лауреатам разом із головою районної федерації футболу, заступником голови Заліщицької районної ради Василем Лопушняком, Віталій Зятик зазначив, що кубок за перемогу є перехідним. Віднині турнір стане традиційним і щороку проводитиметься в день триєдиного християнського свята — Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва, Дня створення Української повстанської армії. Завдяки меценатам, уродженцям Шутроминців Володимирові Тишковському і Василеві Толуб’яку, а також згаданому вже Іванові Навольському відзначені не лише лауреати, а й кращі в своїх амплуа гравці — воротар Андрій Майданик, півзахисник Василь Щур із Висічки, нападник Олег Березовський із Джурина. А кращим футболістом визнали гравця команди-переможниці Романа Буртника.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: