Пригоди українців в Канаді: перша поразка "Торонто Атомік"

03 червня 10:56
Переглядів: 226
Торонто Атомік

«Торонто Атомік», який виступає у Канадській футбольній лізі, зазнав першої поразки в нинішньому сезоні. Підопічні Ігоря Яворського в гостях з рахунком 2:4 поступилися «Торонто Кроація».

Героєм зустрічі став форвард господарів Тихомир Малетіч. Його два голи, забиті протягом однієї хвилини, дозволили «Торонто Кроація» піти на перерву за рахунку 3:0 на свою користь. Незабаром після 15-хвилинного відпочинку гості зусиллями Ігоря Мельника, який оформив дубль, скоротили відставання до мінімуму і повернули інтригу поєдинку.

Однак на останній хвилині основного часу все той же Тихомир Малетіч забив свій третій гол у поєдинку і закріпив успіх господарів. Відзначимо, що команда Ігоря Яворського закінчувала матч у меншості. За два попередження передчасно покинув поле Ігор Мельник.

Таким чином, «Торонто Кроація» зрівнялася за очками з «Торонто Атомик», а в одноосібні лідери чемпіонату вже сьогодні може вийти «Бремптон Юнайтед».