Прикарпатська борчиня здобула срібло на турнірі Poland Open-2015

29 липня 15:47
Переглядів: 365
Пульковська

24-26 липня у Варшаві пройшли міжнародні турніри з вільної та жіночої боротьби, в яких брали участь троє вихованців калуської школи боротьби та коломиянка, майстер спорту України міжнародного класу, срібна призерка чемпіонату Європи Наталія Пульковська.

Остання й виборола для України медаль. Наталія стала срібною призеркою турніру Poland Open-2015 у ваговій категорії до 48 кг, поступившись у фінальній сутичці українці Марії Стадник, яка виступала за збірну Азербайджану.

Калуські спортсмени на польському килимі бажаних успіхів не досягли. Зокрема, члени національної збірної України Андрій Квятковський та Іван Петрів виступали на XXIV меморіалі Вацлава Ціолковського у ваговій категорії до 65 кг, в якій за нагороди змагалися 15 спортсменів з різних країн світу. Іван уже в першій сутичці мінімально поступився німецькому борцю Кевіну Хенкелю, хоча після першого періоду перемагав суперника з рахунком 4:0. Тож в підсумку він посів тільки 11 місце. А ось Андрій спочатку в напруженій сутичці переміг за останньою результативною дією німця Самета Дульгера (2:2), в 1/4 фіналу подолав француза Крістофа Клавіра (6:0), однак у півфіналі поступився срібному призерові Європейських ігор-2015, майбутньому чемпіонові цього турніру із серії Гран-прі італійцю Франку Чамісо-Маркесу (4:9). Програв він і сутичку за бронзову медаль своєму суперникові з Росії, чемпіонові світу-2014 Сосланові Рамонову, тому посів у підсумку п’яте місце.

Не спромоглася зійти на п’єдестал пошани у Варшаві й калуська борчиня Тетяна Кіт. Вона, виступаючи на міжнародному турнірі Poland Open-2015 у ваговій категорії до 55 кг, в першій сутичці перемогла росіянку Вероніку Чумакову, а потім в 1/4 фіналу поступилася монгольській спортсменці. В результаті Тетяна Кіт опинилася в підсумковій турнірній таблиці на сьомій позиції.