Прикарпатська дітвора здійснила мандрівку до п’ятьох водоспадів з елементами каньйонингу

11 липня 20:00
Переглядів: 172
каньйонинг

Нещодавно гуртківці «Гірської школи» Косівського районного центру дитячої творчості здійснили мандрівку з елементами каньйонингу Яворівськими потоками. Мандрівка відбулась в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене».

Каньйонинг – це спуск руслами гірських потоків та річок, інформує Косівська РДА.

Оскільки проведення такого виду активного відпочинку в районі відбулося вперше, тому мандрівку здійснювали малою групою.

Це була свого роду розвідка, адже з каньйонингом до цього часу юні мандрівники були знайомі лише в теорії.  Як виявилося, найважчим був не рух самим руслом, а, власне, підхід до потоку, оскільки доводилося продиратися через густі зарослі ожини. Найяскравіші враження залишилися від спуску по водоспадах, висота яких коливалася від 2-ох до 8-ми метрів. Всього за час мандрівки діти відвідали п’ять водоспадів.

Для здійснення подібного потрібні навички руху по гірському рельєфу, вміння спускатися по мотузці, наявність відповідного спорядження, організація належного страхування та психологічна готовність працювати під мокрими струменями в просякнутій водою амуніції.

Мандрівка завершилась купанням у річці Рибниця у Яворові.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: