Прикарпатська команда вийшла до плей-оф чемпіонату України з баскетболу серед команд першої ліги

05 квітня 21:09
Переглядів: 215
бк тирлич

Завершилось друге коло Чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд першої ліги, група “Захід”.

Нагадаємо, що команда “Тирлич-ПНУ” Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, яка представляє Івано-Франківську область в цих змаганнях після першого кола розподіляла 1-3 місце в своїй групі разом з командами БК “Ужгород-УЖНУ” та БК “Чернівці-Буковина”. Проте, провівши нелегке, у зв’язку із напруженими подіями в країні, друге коло Чемпіонату, змогла закріпитись на другій позиції в турнірній таблиці, тим самим забезпечивши собі впевнений вихід до плей-офф.

Окрім команди нашої області, до плей-оффу також потрапили команди з м. Ужгорода, м. Чернівці та м. Кам’янець-Подільська. З іншої ж групи у фінальну частину пройшли команди, які представляють наступні міста: Сарни, Житомир та дві команди з м. Львова.

Отже, фінальна вісімка команд за системою проведення плей-офф розподіляється на дві групи. В першій групі змагатимуться команди БК “Ужгород-УЖНУ”, БК “Чернівці-Буковина”, БК “Житомир-ЖДУ ім. І.Франка” та БК “Львів”. В другій групі виборювати право вийти в фінал, окрім нашої команди “Тирлич-ПНУ”, будуть також БК“ДіДіБао”, БК “Будсервіс” та БК “Медін”.

Побажаємо тренерам та гравцям нашої команди успішного виступу в іграх плей-офф, які за призначенням керівництва ліги відбудуться в м. Кам’янець-Подільський. Хоча ці ігри і відбуватимуться на виїзді, але паркет спортивного комплексу, де проходитимуть змагання, вже відомий нашій команді, яка впевнено здобула на ньому дві перемоги в першому колі Чемпіонату. Тому всі ми хочемо і віримо в те, що команда Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника зможе таки вибороти право змагатися за найвищі нагороди в цьому сезоні!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: