Прикарпатське Різдво-2016: календар турніру

07 січня 11:00
Переглядів: 229
Футзал

У найближчу суботу, 9 січня стартує традиційний (вже п'ятий за ліком) дитячо-юнацький футбольний турнір "Прикарпатське Різдво". Саме ці змагання відкривають футбольний рік на Прикарпатті. Географія турніру - дуже широка. Поборотися за перемогу на "Прикарпатське Різдво" зголосилося 56 команд із всієї України. Організатором виступає ДЮФК "Юніор" за сприяння Управління молоді та спорту Івано-Франківської ОДА та Івано-Франківського міськспорткомітету. Урочисте відкриття змагань заплановано провести 09 січня о 12-00 в Манежі Коледжу фізвиховання.

Календар матчів 5-го традиційного турніру "Прикарпатське Різдво"
2007 р.н. (Спорткомплекс Медакадемії) - 10 команд
Група А
Юніор (Івано-Франківськ)
ДЮСШ Долина
Галичина (Львів)
ДЮСШ Тернопіль
Юність (Любашівка, Одеська область)
Група Б
СДЮШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ)
ДЮСШ-11 Одеса
ДЮФК Еліта (Бучач, Тернопільска область)
ДЮФК Новатор (Хмельницький)
Скала (Моршин, Львівська область)

9 січня
12-00 Урочисте відкриття турніру (Коледж фізвиховання)
13-00 Бучач - Моршин
13-30 Долина - Тернопіль
14-00 Прикарпаття - Одеса
14-30 Юніор - Долина
15-00 Моршин - Хмельницький
15-30 Юніор - Галичина
16-00 Прикарпаття - Бучач
16-30 Любашівка - Тернопіль
17-00 Одеса - Хмельницький
10 січня
09-00 Юніор - Тернопіль
09-30 Прикарпаття - Хмельницький
10-00 Галичина - Любашівка
10-30 Прикарпаття - Моршин
11-00 Юніор - Любашівка
11-30 Прикарпаття - Моршин
12-00 Галичина - Долина
12-30 Бучач - Одеса
13-00 Любашівка - Долина
13-30 Одеса - Моршин
14-00 Тернопіль - Галичина
14-30 Хмельницький - Бучач
11 січня
Стикові та фінальні матчі. Початок ігор о 09-00
Орієнтовно о 12-00 розпочнеться фінал у цій віковій групі. 14-00 - Урочисте закриття у КФВ.

2006 р.н. (Спорткомплекс ІФНТУНГ) - 12 команд
Група А
ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ)
Юніор (Івано-Франківськ)
Скала (Моршин, Львівська область)
Барса (Суми)
Школа Маркевича (Винники, Львівська область)
Юність (Любашівка, Одеська область)
Група Б
СДЮШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ)
ДЮФК Ігровик (Калуш)
Галичина (Львів)
Олімп (Сміла, Черкаська область)
Карпати (Львів)
ДЮСШ Городенка

9 січня
10-30 ДЮСШ-3 - Моршин
13-00 Прикарпаття - Калуш
13-30 Любашівка - Моршин
14-00 Карпати - Сміла
14-30 Прикарпаття - Галичина
15-00 Калуш - Сміла
15-30 Городенка - Карпати
16-00 ДЮСШ-3 - Юніор
16-30 Городенка - Галичина
17-00 Барса - Винники
17-30 Юніор - Барса
18-00 Винники - Любашівка
10 січня
08-30 ДЮСШ-3 - Барса
09-00 Моршин - Винники
09-30 Юніор - Любашівка
10-00 ДЮСШ-3 - Винники
10-30 Барса - Любашівка
11-00 Моршин - Юніор
11-30 ДЮСШ-3 Любашівка
12-00 Винники - Юніор
12-30 Барса - Моршин
13-00 Прикарпаття - Сміла
13-30 Галичина - Карпати
14-00 Калуш - Городенка
14-30 Прикарпаття - Карпати
15-00 Сміла - Городенка
15-30 Галичина - Калуш
16-00 Прикарпаття - Городенка
16-30 Карпати - Калуш
17-00 Сміла - Галичина
11 січня
Стикові та фінальні матчі
12-00 Фінал

2005 р.н. (Манеж КФВ) - 16 команд
Група А
СДЮШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ)
Полісся-1 (Житомир)
Карпати (Львів)
Оболонь-Бровар-1 (Київ)
Група Б
Ураган (Івано-Франківськ)
Оболонь-Бровар-2 (Київ)
ДЮСШ Новий Розділ (Львівська область)
ДЮФК Спартак (Львів)
Група В
Юніор-1 (Івано-Франківськ)
Полісся-2 (Житомир)
Красні Окни (Одеська область)
Галичина-2 (Львів)
Група Г
Юніор-2 (Івано-Франківськ)
ДЮФК Еліта (Бучач, Тернопільска область)
Галичина-1 (Львів)
ДЮСШ-11 Одеса

9 січня
09-00 Прикарпаття - Полісся-1
09-30 Юніон-1 - Полісся-2
12-30 Карпати - Оболонь-Бровар-1
13-00 Юніор-1 - Красні Окни
13-30 Карпати - Прикарпаття
14-00 Красні Окни - Галичина-2
14-30 Полісся-1 - Оболонь-Бровар-1 
15-00 Полісся-2 - Галичина-2
15-30 Ураган - Оболонь-Бровар-2
16-00 Юніор-2 - Бучач
16-30 Новий Розділ - Спартак
17-00 Бучач - Одеса
17-30 Ураган- Новий Розділ
18-00 Юніор-2Галичина-1
18-30 Оболонь-Бровар-2 - Спартак
19-00 Галичина-1 - Одеса
10 січня
08-00 Юніор-2 - Одеса
08-30 Юніор-1 - Галичина
09-00 Ураган - Спартак
09-30 Прикарпаття - Оболонь-Бровар-1
10-00 Полісся-1 - Карпати-1
10-30 Оболонь-Бровар-2 - Новий Розділ
11-00 Полісся-2 - Красні Окни
11-30 Бучач - Галичина

Стикові матчі
12-00 1А-1В
16-00 1Б - 1Г
16-30 2А - 2В
17-00 2Б - 2Г
17-30 3А - 3В
18-00 3Б- 3Г
18-30 4А - 4В 

11 січня
Стикові та фінальні матчі
Фінал 12:00

2004 р.н. (Муніципальний ФОЦ) - 18 команд
Група А
Карпати-1 (Львів)
ФК Мукачево-1
Школа Маркевича-1 (Винники, Львівська область)
ДЮСШ Океан (Дніпропетровськ)
СДЮШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ)
Група Б
Юноір-1 (Івано-Франківськ)
ФК Мукачево-2
Карпати-2 (Львів)
ДЮСШ Новий Розділ (Львівська область)
Група В
ФК Львів
Юність (Любашівка, Одеська область)
Полісся-1 (Житомир)
Скала (Моршин, Львівська область)
ФК Стандарт (Ременів, Львівська область)
Група Г
Юніор-2 (Івано-Франківськ)
Полісся-2 (Житомир)
Школа Маркевича-2 (Винники, Львівська область)
Галичина (Львів)

09 січня
09-00 Мукачево-1 - Прикарпаття
09-30 Юніор-1 - Мукачево-2
10-00 Юніор-2 - Полісся-2
10-45 Полісся-1 - Моршин
13-00 Винники-1 - Дніпропетровськ
13-30 Моршин - Ременів
14-00 Пркикарпаття - Винники-1
14-30 Ременів - Полісся-1
15-00 Карпати-1 - Мукачево-1
15-30 ФК Львів - Любашівка
16-00 Винники-1 - Карпати-1
16-30 Полісся-1 - ФК Львів
17-00 Любашівка - Ременів
17-30 Карпати-2 - Новий Розділ
18-00 Винник-2 - Галичина
18-30 Юніор-1 - Карпати-2
19-00 Юноір-2 - Винники-2
10 січня
08-00 Мукачево-2 - Новий Розділ
08-30 Мукачево-1 - Винники-1
09-00 Полісся-2 - Галичина
09-30 Дніпропетровськ - Прикарпаття
10-00 Любашівка - Полісся-1
10-30 Карпати-1 - Дніпропетровськ
11-00 ФК Львів - Моршин
11-30 Дніпропетровськ - Мукачево-1
12-00 Моршин - Любашівка
12-30 Прикарпаття - Карпати-1
13-00 Ременів - ФК Львів
13-30 Юніор-1 - Новий Розділ
14-00 Юніор-2 - Галичина
14-30 Карпати-2 - Мукачево-2
15-00 Винники-2 - Полісся-2
Стикові матчі

11 січня
Стикові та фінальні матчі з 09-00
Матч за 3-тє місце 12-30 (Манеж КФВ)
Фінал - 13-00 (Манеж КФВ)

14-00 - урочисте закриття турніру відбудеться в Манежі КФВ.

Тривалість матчу - 25 хвилин, склад команди: 4+1

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити