Прикарпатське Різдво-2016": на старт вийдуть 56 команд

06 січня 15:30
Переглядів: 279
Міні-футбол

Найближчої суботи, 9 січня, стартує традицій дитячий футбольний турнір "Прикарпатське Різдво-2016".

Цьогоріч на старт змагань вийде 56 дитячих команд у чотирьох вікових категоріях - 2004, 2005, 2006 та 2007 р. н., інформує sport.if.ua. Організаторами турніру виступає ДЮФК "Юніор" (Івано-Франківськ) за сприяння Управління молоді та спорту Івано-Франківської ОДА та Івано-Франківського міськспорткомітету. Змагання пройдуть у чьотирьох залах міста - манежі КФВ, спорткомплексі ІФНТУНГ, спорткомплексі ІФНМУ та Муніципальному ФОЦ. Урочисте відкриття змагань пройде 9 січня о 12:00 у Манежі КФВ.
 
Календар матчів 5-го традиційного турніру "Прикарпатське Різдво" 
м. Івано-Франківськ, 9-11 січня 2016 р.
 
2007 р. н., спорткомплекс ІФНМУ
Група А 
"Юніор" (Івано-Франківськ) 
ДЮСШ (Долина)
"Галичина" (Львів) 
ДЮСШ (Тернопіль)
"Юність" (Любашівка, Одеська область) 
 
Група Б 
СДЮШОР "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) 
ДЮСШ-11 (Одеса)
ДЮФК "Еліта" (Бучач, Тернопільска область) 
ДЮФК "Новатор" (Хмельницький) 
"Скала" (Моршин, Львівська область) 
 
09.01.2016 (субота)
12:00 Урочисте відкриття турніру (Коледж фізвиховання) 
13:00 "Еліта" - "Скала" 
13:30 ДЮСШ (Долина) - ДЮСШ (Тернопіль)
14:00 "Прикарпаття" - ДЮСШ-11 (Одеса)
14:30 "Юніор" - ДЮСШ (Долина)
15:00 "Скала" - "Новатор" 
15:30 "Юніор" - "Галичина"
16:00 "Прикарпаття" - "Еліта"
16:30 "Юність" - ДЮСШ (Тернопіль)
17:00 ДЮСШ-11 (Одеса) - "Новатор" 
 
10.01.2016 (неділя)
09:00 "Юніор" - ДЮСШ (Тернопіль)
09:30 "Прикарпаття" - "Новатор" 
10:00 "Галичина" - "Юність" 
10:30 "Прикарпаття" - "Скала"
11:00 "Юніор" - "Юність" 
11:30 "Прикарпаття" - "Скала"
12:00 "Галичина" - ДЮСШ (Долина) 
12:30 "Еліта"- ДЮСШ-11 (Одеса)
13:00 "Юність" - ДЮСШ (Долина)
13:30 ДЮСШ-11 (Одеса) - "Скала"
14:00 ДЮСШ (Тернопіль) - "Галичина"
14:30 "Новатор" - "Еліта"
 
11.01.2016 (понеділок)
Стикові та фінальні матчі. Початок ігор о 09:00 
Орієнтовно о 12:00 розпочнеться фінал у цій віковій групі. 
14:00 Урочисте закриття у КФВ. 
 
2006 р. н., спорткомплекс ІФНТУНГ
Група А 
ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ) 
"Юніор" (Івано-Франківськ) 
"Скала" (Моршин, Львівська область) 
"Барса" (Суми) 
Школа Маркевича (Винники, Львівська область) 
"Юність" (Любашівка, Одеська область) 
 
Група Б 
СДЮШОР "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) 
ДЮФК "Ігровик" (Калуш) 
"Галичина" (Львів) 
"Олімп" (Сміла, Черкаська область) 
"Карпати" (Львів) 
ДЮСШ (Городенка)
 
09.01.2016 (субота)
10:30 ДЮСШ-3 - "Скала" 
13:00 "Прикарпаття" - "Ігровик"
13:30 "Юність" - "Скала" 
14:00 "Карпати" - "Олімп"
14:30 "Прикарпаття" - "Галичина"
15:00 "Ігровик" - "Олімп"
15:30 ДЮСШ (Городенка) - "Карпати"
16:00 ДЮСШ-3 - "Юніор"
16:30 ДЮСШ (Городенка) - "Галичина"
17:00 "Барса" - Школа Маркевича 
17:30 "Юніор"- "Барса" 
18:00 Школа Маркевича - "Юність" 
 
10.01.2016 (неділя)
08:30 ДЮСШ-3 - "Барса" 
09:00 "Скала" - Школа Маркевича 
09:30 "Юніор" - "Юність" 
10:00 ДЮСШ-3 - Школа Маркевича 
10:30 "Барса" - "Юність" 
11:00 "Скала" - "Юніор"
11:30 ДЮСШ-3 - "Юність"
12:00 Школа Маркевича - "Юніор"
12:30 "Барса" - "Скала"
13:00 "Прикарпаття" - "Олімп"
13:30 "Галичина" - "Карпати"
14:00 "Ігровик" - ДЮСШ (Городенка)
14:30 "Прикарпаття" - "Карпати"
15:00 "Олімп" - ДЮСШ (Городенка)
15:30 "Галичина" - "Ігровик"
16:00 "Прикарпаття" - ДЮСШ (Городенка)
16:30 "Карпати" - "Ігровик"
17:00 "Олімп" - "Галичина"
 
11.01.2016 (понеділок)
Стикові та фінальні матчі
12:00 Фінал
 
2006 р. н., манеж КФВ
 
Група А
СДЮШОР "Прикарпаття" (Івано-Франківськ)
"Полісся-1" (Житомир)
"Карпати" (Львів)
"Оболонь-Бровар-1" (Київ)
 
Група Б
"Ураган" (Івано-Франківськ)
"Оболонь-Бровар-2" (Київ)
ДЮСШ (Новий Розділ, Львівська область)
ДЮФК "Спартак" (Львів)
 
Група В
"Юніор-1" (Івано-Франківськ)
"Полісся-2" (Житомир)
"Красні Окни" (Одеська область)
"Галичина-2" (Львів)
 
Група Г
"Юніор-2" (Івано-Франківськ)
ДЮФК "Еліта" (Бучач, Тернопільска область)
"Галичина-1" (Львів)
ДЮСШ-11 (Одеса)
 
09.01.2016 (субота)
09:00 "Прикарпаття" - "Полісся-1"
09:30 "Юніор-1" - "Полісся-2"
12:30 "Карпати" - "Оболонь-Бровар-1"
13:00 "Юніор-1" - "Красні Окни"
13:30 "Карпати" - "Прикарпаття"
14:00 "Красні Окни" - "Галичина-2"
14:30 "Полісся-1" - "Оболонь-Бровар-1"
15:00 "Полісся-2" - "Галичина-2"
15:30 "Ураган" - "Оболонь-Бровар-2"
16:00 "Юніор-2" - "Еліта"
16:30 ДЮСШ (Новий Розділ) - "Спартак"
17:00 "Еліта" - ДЮСШ-11
17:30 "Ураган" - ДЮСШ (Новий Розділ)
18:00 "Юніор-2" - "Галичина-1"
18:30 "Оболонь-Бровар-2" - "Спартак"
19:00 "Галичина-1" - ДЮСШ-11
 
10.01.2016 (неділя)
08:00 "Юніор-2"- ДЮСШ-11
08:30 "Юніор-1" - "Галичина-2"
09:00 "Ураган" - "Спартак"
09:30 "Прикарпаття" - "Оболонь-Бровар-1"
10:00 "Полісся-1" - "Карпати"
10:30 "Оболонь-Бровар-2" - ДЮСШ (Новий Розділ)
11:00 "Полісся-2" - "Красні Окни"
11:30 "Еліта" - "Галичина-1"
 
Стикові матчі
12:00 1А-1В
16:00 1Б - 1Г
16:30 2А - 2В
17:00 2Б - 2Г
17:30 3А - 3В
18:00 3Б- 3Г
18:30 4А - 4В
 
11.01.2016 (понеділок)
Стикові та фінальні матчі
Фінал 12:00
 
2004 р. н., Муніципальний ФОЦ
Група А
"Карпати-1" (Львів)
ФК "Мукачево-1"
Школа Маркевича-1 (Винники, Львівська область)
ДЮСШ "Океан" (Дніпропетровськ)
СДЮШОР "Прикарпаття" (Івано-Франківськ)
 
Група Б
"Юніор-1" (Івано-Франківськ)
"Мукачево-2"
"Карпати-2" (Львів)
ДЮСШ (Новий Розділ, Львівська область)
 
Група В
ФК "Львів"
"Юність" (Любашівка, Одеська область)
"Полісся-1" (Житомир)
"Скала" (Моршин, Львівська область)
ФК "Стандарт" (Ременів, Львівська область)
 
Група Г
"Юніор-2" (Івано-Франківськ)
"Полісся-2" (Житомир)
Школа Маркевича-2 (Винники, Львівська область)
"Галичина" (Львів)
 
09.01.2016 (субота)
09:00 ФК "Мукачево-1" – "Прикарпаття"
09:30 "Юніор-1" - ФК "Мукачево-2"
10:00 "Юніор-2" - "Полісся-2"
10:45 "Полісся-1" - "Скала"
13:00 Школа Маркевича-1 - ДЮСШ "Океан"
13:30 "Скала" - "Стандарт"
14:00 "Прикарпаття"- Школа Маркевича-1
14:30 "Стандарт" - "Полісся-1"
15:00 "Карпати-1" - ФК "Мукачево-1"
15:30 ФК Львів - "Юність"
16:00 Школа Маркевича-1 - "Карпати-1"
16:30 "Полісся-1" - ФК "Львів"
17:00 "Юність" - "Стандарт"
17:30 "Карпати-2" - ДЮСШ (Новий Розділ)
18:00 Школа Маркевича-2 - "Галичина"
18:30 "Юніор-1" - "Карпати-2"
19:00 "Юніор-2" - Школа Маркевича-2
 
10.01.2016 (неділя)
08:00 ФК "Мукачево-2" - ДЮСШ (Новий Розділ)
08:30 ФК "Мукачево-1" - Школа Маркевича-1
09:00 "Полісся-2" - "Галичина"
09:30 ДЮСШ "Океан" - "Прикарпаття"
10:00 "Юність" - "Полісся-1"
10:30 "Карпати-1" - ДЮСШ "Океан"
11:00 ФК "Львів" - "Скала"
11:30 ДЮСШ "Океан" - ФК "Мукачево-1"
12:00 "Скала" - "Юність"
12:30 "Прикарпаття" - "Карпати-1"
13:00 "Стандарт" - ФК "Львів"
13:30 "Юніор-1" - ДЮСШ (Новий Розділ)
14:00 "Юніор-2" - "Галичина"
14:30 "Карпати-1" - ФК "Мукачево-1"
15:00 Школа Маркевича-2 - "Полісся-2"
Стикові матчі
 
11.01.2016 (понеділок)
Стикові та фінальні матчі з 09:00
Матч за 3-тє місце 12:30 (Манеж КФВ)
Фінал - 13:00 (Манеж КФВ)
14:00 - урочисте закриття турніру відбудеться в Манежі КФВ.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити