"Прикарпатське Різдво": результати першого ігрового дня

10 січня 14:10
Переглядів: 177
Футбол

Учора в Івано-Франківську стартував традиційний дитячо-юнацький футбольний турнір "Прикарпатське Різдво", за перемогу в якому змагаються 56 команд із усієї України.

2007 р.н. (Спорткомплекс Медакадемії) - 10 команд
Група А

Юніор (Івано-Франківськ)
ДЮСШ Долина
Галичина (Львів)
ДЮСШ Тернопіль
Юність (Любашівка, Одеська область)
Група Б
СДЮШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ)
ДЮСШ-11 Одеса
ДЮФК Еліта (Бучач, Тернопільска область)
ДЮФК Новатор (Хмельницький)
Скала (Стрий, Львівська область)
9 січня
12-00 Урочисте відкриття турніру (Коледж фізвиховання)
13-00 Бучач - Стрий - 1-3
13-30 Долина - Тернопіль 1-6
14-00 Прикарпаття - Одеса 6-1
14-30 Юніор - Долина 10-0
15-00 Стрий - Хмельницький 3-2
15-30 Юніор - Галичина 9-1
16-00 Прикарпаття - Бучач 2-1
16-30 Любашівка - Тернопіль 0-8
17-00 Одеса - Хмельницький 1-4

 2006 р.н. (Спорткомплекс ІФНТУНГ) - 12 команд
Група А

ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ)
Юніор (Івано-Франківськ)
Скала (Стрий, Львівська область)
Барса (Суми)
Школа Маркевича (Винники, Львівська область)
Юність (Любашівка, Одеська область)
Група Б
СДЮШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ)
ДЮФК Ігровик (Калуш)
Галичина (Львів)
Олімп (Сміла, Черкаська область)
Карпати (Львів)
ДЮСШ Городенка
9 січня
10-30 ДЮСШ-3 - Стрий
13-00 Прикарпаття - Калуш
13-30 Любашівка - Стрий 0-6
14-00 Карпати - Сміла 0-7
14-30 Прикарпаття - Галичина 2-1
15-00 Калуш - Сміла 1-2
15-30 Городенка - Карпати 4-0
16-00 ДЮСШ-3 - Юніор 1-4
16-30 Городенка - Галичина 4-0
17-00 Барса - Винники 6-1
17-30 Юніор - Барса 6-0
18-00 Винники - Любашівка 6-0

2005 р.н. (Манеж КФВ) - 16 команд
Група А

СДЮШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ)
Полісся-1 (Житомир)
Карпати (Львів)
Оболонь-Бровар-1 (Київ)
Група Б
Ураган (Івано-Франківськ)
Оболонь-Бровар-2 (Київ)
ДЮСШ Новий Розділ (Львівська область)
ДЮФК Спартак (Львів)
Група В
Юніор-1 (Івано-Франківськ)
Полісся-2 (Житомир)
Красні Окни (Одеська область)
Галичина-2 (Львів)
Група Г
Юніор-2 (Івано-Франківськ)
ДЮФК Еліта (Бучач, Тернопільска область)
Галичина-1 (Львів)
ДЮСШ-11 Одеса
9 січня
09-00 Прикарпаття - Полісся-1 1-3
09-30 Юніон-1 - Полісся-2 0-1
12-30 Карпати - Оболонь-Бровар-1 1-2
13-00 Юніор-1 - Красні Окни 0-1
13-30 Карпати - Прикарпаття 0-1
14-00 Красні Окни - Галичина-2 4-0
14-30 Полісся-1 - Оболонь-Бровар-1 4-0 
15-00 Полісся-2 - Галичина-2 5-1
15-30 Ураган - Оболонь-Бровар-2 7-0
16-00 Юніор-2 - Бучач 0-5
16-30 Новий Розділ - Спартак 2-1
17-00 Бучач - Одеса 1-0
17-30 Ураган- Новий Розділ 1-1
18-00 Юніор-2 - Галичина-1 1-2
18-30 Оболонь-Бровар-2 - Спартак 0-2
19-00 Галичина-1 - Одеса 2-1

 2004 р.н. (Муніципальний ФОЦ) - 18 команд
Група А

Карпати-1 (Львів)
ФК Мукачево-1
Школа Маркевича-1 (Винники, Львівська область)
ДЮСШ Океан (Дніпропетровськ)
СДЮШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ)
Група Б
Юноір-1 (Івано-Франківськ)
ФК Мукачево-2
Карпати-2 (Львів)
ДЮСШ Новий Розділ (Львівська область)
Група В
ФК Львів
Юність (Любашівка, Одеська область)
Полісся-1 (Житомир)
Скала (Стрий, Львівська область)
ФК Стандарт (Ременів, Львівська область)
Група Г
Юніор-2 (Івано-Франківськ)
Полісся-2 (Житомир)
Школа Маркевича-2 (Винники, Львівська область)
Галичина (Львів)
09 січня
09-00 Мукачево-1 - Прикарпаття 0-2
09-30 Юніор-1 - Мукачево-2 0-3
10-00 Юніор-2 - Полісся-2 0-2
10-45 Полісся-1 - Стрий 0-0
13-00 Винники-1 - Дніпропетровськ 3-1
13-30 Стрий - Ременів 1-2
14-00 Пркикарпаття - Винники-1 2-2
14-30 Ременів - Полісся-1 2-0
15-00 Карпати-1 - Мукачево-1 7-0
15-30 ФК Львів - Любашівка 1-3
16-00 Винники-1 - Карпати-1 2-3
16-30 Полісся-1 - ФК Львів 1-3
17-00 Любашівка - Ременів 0-2
17-30 Карпати-2 - Новий Розділ 1-2
18-00 Винник-2 - Галичина 2-0
18-30 Юніор-1 - Карпати-2 0-0
19-00 Юноір-2 - Винники-2 3-2

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити