"Прикарпатське Різдво–2015" і львівський приспів

12 січня 18:55
Переглядів: 1112
фк львів

На кращих спортивних майданчиках Івано-Франківська відбувався четвертий міжнародний дитячий турнір «Прикарпатське Різдво». У змаганнях виступило 36 колективів, які упродовж трьох днів (чотири вікових категорій: U-9, U-10, U-11 і U-13) проводили захоплюючі матчі, які складались з двох таймів по 15 хвилин кожен. Серед учасників були й львівяни з «Карпат» і ФК «Львів». Нагадаю, що незмінним організатором турніру залишається ДЮФК «Юніор», який очолює Володимир Чуйко. Своє спонсорське плече підставив Олег Руденський, відомий у минулому футболіст.

Юні футболісти із задоволенням вели завзяту боротьбу, аби потрапити до фіналу, де переможці груп розіграли головні призи. Львівська футбольна школа вкотре довела, що належить до провідних в країні, а їхні тренери трудяться так, як цього вимагається від кращих фахівців.

Варто відзначити, що з чотирьох фіналів львівські юнаки у трьох вийшли переможцями.

Але серед 9-ти річних не було рівних вихованцям івано-франківської футбольної школи «Ніка», які обіграли однолітків з обласної ДЮСШ – 4:1. Тренер Іван Лукань не приховував радості за своїх вихованців.

Серед найстаршої вікової групи «Карпати» (Львів), яких готує відомий український дитячий тренер Ярослав Кікоть у вирішальній грі не залишили шансу на перемогу місцевому «Прикарпаттю». Спеціальний приз кращого воротаря отримав наш земляк Володимир Матусевич, хоча лідером цієї команди залишається Роман Стадник. Приз кращого гравця вручили Романові Тимчукові з «Юніора».

У віковій групі 2004 р.н. успіх виявився на боці ФК «Львів» (тренер – Роман Свінціцький). «Синьо-золоті леви» завдали поразки «Юніору» 4:2. У складі переможців похвали заслужили Юрій Кухта, Тарас Петрівський і Марян Сипа.

Однак найцікавішу гру прихильникам шкіряного м’яча запропонували діти 2005 р.н. з «Карпат» (Львів) і місцевого «Юніора». Основний час не виявив переможця – нічия 0:0. Щойно у серії післяматчевих пенальті перемогу вирвали підопічні тренера Дмитра Лапицького зі Львова – 3:1. В команді, яка здобула приз до кращих належали Максим Шута (гравець турніру), Георгій Печников (бомбардир), Андрій Вільховий (півзахисник).

Юнаки отримували нагороди з рук відомих футболістів Ігоря Юрченка і Валентина Москвіна.

Найцікавіше, що футбол прикарпатського краю залишився з надіями у краще, юнаки вдосталь позмагались, а організатори турніру уже зараз запрошують молодь в Івано-Франківськ на літні змагання присвячені пам’яті Петра Савчука.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: