Прикарпатські активісти хочуть спорудити найбільший в Західній Україні спортивний майданчик

12 квітня 14:33
Переглядів: 295
спорт

Члени ГО “Івано-Франківська громадська обласна рада” вирішили зайняти нішу популяризації здорового способу життя та здійснювати військову підготовку в Івано-Франківську, а згодом в усій області.

Про це розповів в.о. Голови організації Юрій Стасинець.

Члени організації розділилися на два відділи: перший досліджуватиме причини поганого здоров’я дітей та молоді, а другий – робитиме системні заходи та проекти для того, щоб здоровий спосіб життя був кредом кожного іванофранківця.

Перший масштабний проект – будівництво спортивного майданчика із тренажерами для загальної фізичної підготовки, важкої атлетики, стрітворкаута та кросфіту. Його малюнок представили активісти на зборах.

"Задумали майданчик, щоб покращити здоров’я та популяризувати спорт серед мешканців міста. А надихнули на такий масштабний проект – волонтери Майдану та АТО. Для нас вони є прикладом, як, об’єднавши багатьох людей, можна робити, здавалось би, неможливе. Спортивна платформа має стати альтернативою замість соцмереж та підготувати фізично активну молодь", – сказав Юрій Стасинець.

Наступним проектом є “Щоденні масові пробіжки“ по дамбі Бистриці Солотвинської.

"Такими заходами ми вирішуємо питання: завжди буде з ким піти на пробіжку, а дівчатам не буде страшно. Розпочинатимемо після Великодня о 7.00 ранку при гарній погоді. Перша група збиратиметься біля моста на Пасічну. Знаємо, що згодом цей рух набере великих обертів", – зауважив представник ГО Микола Броніцький.

В планах організації також “Школа самозахисту для хлопців та дівчат”. А першим кроком організації буде отримати дозвіл на встановлення майданчика у міської влади на дамбі по вул. Надрічна, а також залучення матеріалів та коштів на його спорудження.

Активісти передбачають, що це буде найбільший спортивний майданчик на відкритому повітрі в усій Західній Україні.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: