Прикарпатські боксерки чудово виступили на чемпіонаті України

06 березня 21:47
Переглядів: 192
Винник

Днями в Трускавці відбувся чемпіонат України з боксу серед жінок (юніорки, молодь та еліта). Змагання зібрали 185 учасниць. Представниці Івано-Франківської області вибороли тут цілу низку медалей. Про чемпіонат нам розповів старший тренер жіночої збірної України з боксу Сергій Данилів.

Загалом на чемпіонаті змагалися команди 19 областей України, Києва, Севастополя та АР Крим, розповідає Сергій Данилів. Чемпіонат був організований на високому рівні. На жаль, затьмарили його трагічні події в Києві. Усі спортсмени і тренери співпереживали в ці дні тому, що відбувається в державі. У день жалоби змагання на чемпіонаті призупинили… Та усе ж, незабаром наші боксерки представлятимуть Україну на світовій та європейській арені, тож потрібно продовжувати тренуватися і змагатися.

Отже, результати прикарпатських спортсменок:

Еліта

Марія Богуцька — 2 місце, 54 кг
Іванна Лутчак — 2 місце, 69 кг
Віта Ващук — 3 місце, 81 кг

Молодь

Зоряна Бойків — 1 місце 48 кг
Мар’яна Максимів — 1 місце, 54 кг
Ірина Яськова — 2 місце, 57 кг
Ірина Винник — 1 місце, +81 кг

Юніорки

Христина Ороховська — 3 місце, 46 кг
Марія Пасічна — 3 місце, 60 кг
Світлана Горщук — 2 місце, 70 кг
Ірина Федорчук — 2 місце, 75 кг

Наші дівчата показали видатні результати у командному заліку. В еліті (загальна група) Івано-Франківська область посіла сьоме місце, у своїй групі — друге. У загальній групі жінок-юніорок наші спортсменки стали третіми, а в своїй підгрупі — перемогли. Найуспішніше представниці прикарпатського боксу виступили у молодіжному віці. У загальному заліку наша область тут стала другою, а в своїй підгрупі перемогла. Нашу команду супроводжували тренери Сергій Данилів,Василь КондратІван Ленько та Ігор Кряжев.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: