Прикарпатські боксери вперше посіли призове місце на Всеукраїнській спартакіаді

26 жовтня 11:00
Переглядів: 180
Бокс

Минулого тижня, з 17 по 23 жовтня, юні боксери Івано-Франківщини змагались на Всеукраїнській спартакіаді школярів, яку приймала Одеса.

Участь у змаганнях брали по десять боксерів з 20 областей України, які виступали у 13 вагових категоріях.

Спортсмени з Івано-Франківської області, які представляли Долину, Надвірну, Івано-Франківськ та Коломию, посіли шість призових місць.

Ярослав Михалушко з Коломиї виборов першу сходинку у ваговій категорії 66 кг. Він достроково завершив три бої, а у фіналі у напруженому поєдинку переміг рішенням суддів.

Призові місця здобули ще троє коломиян: Арсен Дмитрук виборов "срібло" у вазі 50 кг, Орест Мартинюк став третім у категорії 52 кг, а Артур Ващук отримав "бронзу" у 70 кг. Окрім того, треті сходинки посіли Тарас Гуменюк з Івано-Франківська (80 кг) та Вадим Хрущ з Долини (63 кг).

Такі виступи дозволили збірній Івано-Франківщини вперше посісти призову - третю сходинку на Всеукраїнській спартакіаді, пропустивши вперед лише команди з Дніпра та Києва.

"Спартакіада проходить раз на чотири роки, в Олімпійський рік. Спортсменам, які виступали в Одесі, по 15-16 років, тому теоретично серед них є ті, хто зможе виступати на наступних Олімпійських іграх", - розказав тренер боксерів з Коломиї Тарас Степанюк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: