Прикарпатські борці гідно виступили на турнірі в Івано-Франківську

05 травня 17:16
Переглядів: 479
Default Image

В обласному центрі днями завершився міжнародний турнір з вільної, присвячений ветеранам боротьби Прикарпаття. sport.if.ua підводить підсумки змагання.

До Івано-Франківську з-за кордону приїхали команди з Білорусі (Могильов, Гомель та Мінськ), Молдови (Кишинів) та Росії (Санкт-Петербург). Змагалися спортсмени віком 16-17 років, а також три категорії молодших юнаків 1998-2000 років народження.

Голова федерації вільної боротьби Івано-Франківської області Едуард Прощук каже, що цьогоріч в умовах скрутного фінансового становища дуже важко було об’єднати меценатів та небайдужих до боротьби людей. Та незважаючи на це вдалось знайти ресурси та провести турнір на достойному рівні.

За словами Прощука, кількість учасників порівняно з минулим роком не збільшилась, натомість підвищився їхній рівень. З кожним роком турнір стає все більш престижним. У нинішніх фіналах на килимі боролися призери та переможці чемпіонату України та закордонних країн.

Одним з гостей турніру був славнозвісний борець з Калуша, срібний олімпійський призер Василь Федоришин. «Я уважно спостерігаю за сутичками на килимі, — каже Федоришин. — Відбуваються досить цікаві поєдинки. Часом згадую себе у такому віці, як себе поводив на таких турнірах».

Турнір залишив у нього найкращі враження. Як він каже, такі турніри дають поштовх спортсменам на подальші результати, а також дають змогу наборюватися та набиратися досвіду. Ці змагання були присвячені ветеранам боротьби Прикарпаття. Василь Федоришин каже, що вшанування цих людей є благородною та потрібною справою. Ці люди заслужили на повагу, і дуже добре, що завдяки організаторам турніру вони мають змогу зібратися разом та спостерігати за боротьбою, які вони присвятили кращі свої молоді роки.

Медалі прикарпатців на турнірі

Вагова категорія 32 кг
2 місце — Михайло Леськів (Івано-Франківськ)
3 місце — Євген Дубовий (Івано-Франківськ)

Вагова категорія 35 кг
1 місце — Степан Лилик (Долина)
2 місце — Євген Нікіфорук (Джурів)
3 місце — Михайло Васильєв (Джурів)
3 місце — Ігор Пінтелей (Калуш)

Вагова категорія 46 кг
2 місце — Армен Аракелян (Івано-Франківськ)

Вагова категорія 58 кг
3 місце — Василь Гундерук (Коломия)

Вагова категорія 63 кг
1 місце — Роман Кава (Калуш)

Вагова категорія 85 кг
3 місце — Андрій Савчак (Калуш)

Вагова категорія 100 кг
3 місце — Михайло Богуш (Івано-Франківськ)
http://sport.if.ua

 

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: