Прикарпатські легкоатлети везуть три медалі з юнацького чемпіонату України

23 червня 15:12
Переглядів: 159
легка атлетика

У Вінниці 18 і 19 червня пройшов юнацький чемпіонат України з легкої атлетики. У змаганнях брали участь юнаки і дівчата 2000 року народження і молодші з 24 областей країни та міста Києва.

Серед них пристойних результатів добилися і юні вихованці тренерів-викладачів з легкої атлетики ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради та ОДЮСШ міста Івано-Франківська.

Чемпіонкою України з бігу на 800 метрів стала калушанка Мар’яна Федак. Ця 14-річна дівчина, яку тренує Микола Богоносюк, подолала дистанцію за 2 хв. 19,9 сек. Анастасія Катінська з Кривого Рогу, яка фінішувала другою, програла нашій спортсменці рівно 5 секунд. А третє місце посіла запорізька атлетка Таїсія Пирогівська (2 хв. 25,1 сек.).

Ще одну золоту медаль чемпіонату України з легкої атлетики привіз вихованець ОДЮСШ міста Івано-Франківська Олексій Соловій, якого готували до цих змагань тренери Роман Туркалевич і Віталій Матешко. Олексій посів перше місце у спортивній ходьбі на 3000 метрів.

Срібну медаль виборов у Вінниці цьогорічний випускник Кропивницької ЗОШ І-ІІ ступенів Тарас Шинкар, який займається в калуських тренерів Марти Ханенків і Миколи Шевчука. У бігу на 800 метрів він програв чемпіонові Станіславові Боднару з Хмельниччини всього-на-всього 0,1 секунди.

А ось у бігу на 1500 метрів Тарасу Шинкарю лише трохи не вистачило до здобуття бронзової нагороди. Вона дісталася вихованцю Київської ДЮСШ "Авангард" Іллі Куцію, який фінішував на 0,5 сек. швидше від нього, але на 10,2 сек. пізніше від переможця – рівненського легкоатлета Андрія Колодистого.

Ще шість юні спортсменів з Івано-Франківщини увійшли до десятки кращих атлетів юнацького чемпіонату України. Сьоме місце у бігу на 3000 метрів посіла учениця Калуської ЗОШ №4 Вікторія Жильцова, а Валентина Хемич із Студінки домоглася дев’ятого результату в забігу на 1500 метрів. Обидві атлетки займаються у тренерів-викладачів ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради Миколи Шевчука і Марти Ханенків.

У спортивній ходьбі на 3000 метрів серед дівчат четвертою прийшла до фінішу Анастасія Соловій, з якою працювали тренери ОДЮСШ міста Івано-Франківська Роман Туркалевич і Віталій Матешко. А на 10 місці завершли свої виступи на юнацькою чемпіонаті України з легкої атлетики коломиянка Юлія Павлів (стрибки у висоту), іванофранківець Петро Гуцул (метання 600-грамового списа) та вихованка Долинської ДЮСШ Наталія Долішня-Спринська (метання 500-грамового списа).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: