Прикарпатські легкоатлети виступатимуть на змаганнях у Могильові

26 лютого 20:37
Переглядів: 169
Ганна Суслик

У п'ятницю, 27 лютого, у білоруському Могильові відбудеться міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юніорів Білорусь – Україна – Литва, на якій національну збірну нашої країни представляють і прикарпатські атлети.

У спортивній ходьбі на 3000 метрів виступатиме за Україну 18-річна калушанка, кандидат у майстри спорту Ганна Суслик. Вихованка тренера-викладача СДЮШОР Івано-Франківської крайової організації ФСТ "Україна" Миколи Шевчука нещодавно здобула золоту медаль чемпіонату України серед юніорів у приміщенні на цій дистанції. Хоча в її спортивній кар’єрі також є вагомі успіхи в ходьбі й на довші дистанції – 5000 і 10000 метрів. У 2013 році калуська скороходка пристойно виступила на юнацькому чемпіонаті світу, а в 2014 році – на юніорському чемпіонаті світу.

За словами її тренера Миколи Шевчука, який теж поїде в Білорусь у складі української делегації, для Ганни Суслик після міжнародних змагань у Мигильові, дуже важливим буде Зимовий чемпіонат України з легкої атлетики (спортивної ходьби) серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, який 14 і 15 березня проводитиметься в Івано-Франківську. За його результатами будуть відібрані спортсмени для участі в Кубку Європи з легкої атлетики (спортивної ходьби), що проходитиме 17 травня в Іспанії.

У складі національної збірної України також поїде в Могильов і вихованець цієї ж СДЮШОР Назарій Шарий. Він боротиметься за нагороди в змаганнях зі штовхання ядра.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: