Прикарпатські тренери отримали дипломи категорії "С"

05 липня 21:45
Переглядів: 194
Василь Блясецький

Дипломованих спеціалістів на Прикарпатті стало більше. Успішно склала іспити перша група, що проходила навчання на тренерських курсах регіонального центру атестації ФФУ в Івано-Франківській області.

За навчальною партою 

Голова атестаціної комісії, тренер вищої категорії, член науково-методичної ради ФФУ та керівник центру атестації Віктор Гаврилович Догадайло відзначив високий рівень підготовки прикарпатських тренерів. Натомість керівник навчальних курсів в області Микола Миколайович Васильків відмітив, що у багатьох "студентів" горіли очі і видно було, що людям цікаво і вони хочуть вдосконалювати свої навики.

          

Не біда, що більшості з тих, хто сьогодні отримав дипломи вже далеко за тридцять. На екзаменах все було як в університеті. Хтось відверто мандражував перед суворими, але справедливими викладачами, а для когось здача пройшла легко і невимушено. Очевидно, хто як готувався та відвідував курс навчання, який до слова тривав 82 години та розпочався ще в травні, з таким багажем знань і підійшов до іспитів.

 

Віктора Поптанича викликали до дошки... 

На сьгоднішній день згідно регламенту змагань жоден тренер, який працює на посаді головного в аматорській команді не може офіційно виконувати своїх обов'язків без диплому категорії "С". До того ж це перший крок до здобуття тренерських дипломів вищої кваліфікації "В", "А" та "PRO". Диплом має термін дії 5 років та визнається не лише ФФУ, а й в навчальних закладах, які діють в системі Міністерства молоді та спорту.

 

"Відмінник" Василь Блясецький

Врешті-решт всі слухачі тренерських курсів успішно склали іспитита та отримали з рук атестаційної комісії  дипломи. Також варто відзначити той факт, що самі ж студенти просили викладачів не забувати про них і організовувати у майбутньому спеціальні семінари, де б можна було знайомитися з нововведеннями, що є на тренерському поприщі. А це, погодьтеся, багато про шо говорить...

"Дипломовані спеціалісти" та їх викладачі

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: