Прикарпатські ультрас виступили із зверненням

01 листопада 11:30
Переглядів: 345
Ультрас

Прикарпатські ультрас виступили проти того, щоб футбольні матчі призначали в робочий час. Відповідне звернення вони оприлюднили на сторінці у соціальній мережі “Фейсбук”.

Нижче подаємо текст звернення:

“Початок матчу в робочий день так ще й о 14:00 автоматично означає те, що більшість уболівальників, не зможуть переглянути навіть онлайн-трансляцію матчу, а ті хто хотів би відвідати стадіон і наживо побачити гру рідної команди змушені будуть взагалі брати на роботі відгул, чи у випадку учнів/студентів – «линяти» з занять.

На початку сезону керівництво клубу закликало громадськість активно відвідувати матчі головної команди області і таким чином допомогти їй фінансово, адже кожен куплений квиток – це вклад вболівальників у розвиток клубу. А що ми бачимо тепер? Керівництву байдуже на думку вболівальників?

Позиція ПФЛ нам зрозуміла – футбол вони розвивати не збираються, а скоріш навпаки, тому сподіваємось, що хоча б керівництво клубу, призначивши такий незручний для всіх час, знайде можливість хоча б змістити початок матчу на кілька годин пізніше, і таким чином на ділі, а не на словах, прислухається до думки Прикарпатських ультрас і продемонструє свою зацікавленість у вболівальників на трибунах.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: