"Прикарпаття" - "Агробізнес" (Волочиськ): анонс матчу

04 листопада 13:51
Переглядів: 163
Тепловик-Прикарпаття
МФК "Прикарпаття" приймає лідера другої ліги - волочиський "Агробізнес".

Прикарпаття - Агробізнес (Волочиськ)
Івано-Франківськ. стадіон "Рух"
4 листопада, 14:00

Вдруге в сезоні на "Русі" зустрічаються суперники. Про перше їхнє побачення навіть не хочеться пригадувати. Тепер підопічні Ковалюка мають нагоду довести випадковість тієї поразки на старті сезону. І не має особливого значення відрив у турнірній таблиці. Цього сезону для обидвох команд важливіше інше - фінішувати не нижче другого місця, щоб підвищитися в класі. 

Волочиський колектив має найкращу в лізі атаку. Семенець та Груша на двох забили половину голів команди. При цьому і в обороні "Агробізнес" не особливо помиляється. В підсумку 15 перемог в 16-т поєдинках, а переможна серія налічує дев'ять матчів.

"Прикарпаття" дасть бій лідеру. Принаймні так повинно бути. 11 очок відриву від тернопільської "Ниви" дозволяють подумувати про майбутнє в першій лізі. Але й футбольний рік варто завершувати перемогою. Принциповою, якщо хочете. Після тих 2:5 - дуже принциповою.

Нажаль, анонсований бій на "Русі" пропустить Владислав Приймак, який дискваліфікований. Закінчилась одноматчева дискваліфікація у бомбардира франківців Ігоря Худобяка.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: