"Прикарпаття" - "Енергетик". Сьогодні відбудеться битва за звання кращої команди області

13 серпня 10:51
Переглядів: 457
Default Image

13 серпня в Івано-Франківську відбудеться дербі між місцевим "Прикарпаттям" та бурштинським "Енергетиком". Битва на стадіоні "Рух" за звання кращої команди області...

Наставник "Енергетика" Микола Пристай поділився думками з приводу цього матчу.

- Миколо Семеновичу, розкажіть як команда готується до матчів з «Прикарпаттям»? Чи зможемо ми очікувати перемог в двох зустрічах?

- Для нас важливішою є перша гра. Це матч за шість очок і ми всі прекрасно розуміємо на скільки він для нас важливий. В п’ятницю буде дуже важка гра і команда серйозно готується до неї. На полі буде справжня битва. Матч між сусідами завжди проходять в безкомпромісній грі. А вже до кубкової гри ми будемо готуватися після матчу чемпіонату і залежно від його результату настрій на гру може бути різним. Конкретних завдань на цей турнір нам керівництво не ставить, але ми будемо намагатися перемагати в кожному матчі.

- Чи встигне команда відновитися після важкого матчу з одеським «Чорноморцем»?

- Часу на відновлення в нас було достатньо. Команда буде добре підготовлена, а гравці мотивовані на перемогу. Прикро, що ми не змогли втримати перемогу в матчі з «Чорноморцем», в якому ми перегравали одеську команду і пропустили на останній хвилині. В гравців би після перемоги появилося більше впевненості і вони грали б більш розкуто. Але це футбол, а він є дуже непередбачуваний.

- Чи зможе Тарас Микуш відновитись до матчу з «Прикарпаттям»? На скільки серйозним є його пошкодження?

- Тарас вже почав тренуватись з хлопцями, але він ще не готовий грати цілий матч. Можливо він появиться на грі в Франківську.

- А яка ситуація з іншими травмованими гравцями?

- На наступний тиждень має повернутися до загальної групи Назар Міліщук, якого нам дуже не вистачає, а також воротар Плетеницький. Покинув команду Клюшніченко.
ФК Енергетик

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: