Привітання збірній України від президента Федерації футболу України

18 листопада 15:30
Переглядів: 104
Павелко

Головному тренеру Михайлові Фоменку

Гравцям, тренерському штабу та персоналу збірної України 

Дорогі друзі!

Щиро поздоровляю вас із виходом на ЄВРО-2016! Від імені ФФУ та всієї футбольної спільноти України дякую вам за мужність та стійкість, силу волі та прагнення до перемоги, а головне – за якісний футбол, котрий дозволив збірній України пробитись на континентальний форум, та ще й нарешті зняти «прокляття» стикових матчів.

Ви довели, що збірна України – це справді головна команда нашої країни. Ви подарували неймовірну радість кожному вболівальнику, кожному українцю. Ви принесли втіху нашій Батьківщині у той час, коли будь-яка гарна новина, будь-яке досягнення є джерелом оптимізму на натхнення для всього народу.

Ваш же здобуток – особливий. Ми – на чемпіонаті Європи! Переконаний, що вчора за вас переживали у всіх куточках нашої країни – від Закарпаття до Донбасу, від Полісся до Криму. І ця енергія, це народне єднання, поза всяким сумнівом, вам теж додавали наснаги та сил.

Вірю, що на полях Франції влітку 2016 року ви будете ще кращими, ще успішнішими, ще амбітнішими. А ми в свою чергу будемо за вас вболівати ще більш емоційно, більш згуртовано, та більш натхненно. Лише разом ми зможемо досягти успіху на ЄВРО-2016. Ми віримо у вас, наша головна команда!

З повагою та вдячністю,

Президент Федерації футболу України                        Андрій Павелко

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: