Прийди на матч ФК "Скала" – підтримай українську армію

14 серпня 15:51
Переглядів: 171
скала

Нещодавно працівники столичного НСК «Олімпійський» звернулися до Міністерства Молоді та спорту України з ініціативою підтримки української армії,де вирішено з кожного придбаного квитка на найближчі матчі національної збірної України проти Парагваю та Словаччини, які відбудуться, відповідно, 3 та 8 вересня 2014 року, на потреби української армії переказати по 5 гривень. 

Ініціативу підтримали також Федерація футболу України та Професіональна футбольна ліга України.

Не залишились осторонь питання допомоги вітчизняним збройним силам і футбольні клуби. Так, зокрема ФК «Скала» запрошує уболівальників прийти на найближчий домашній матч стрийської «Скали» в першості України серед команд другої ліги, який відбудеться 16 серпня на стрийському стадіоні «Сокіл», і, таким чином підтримати українську армію, яка нині на Сході країни захищає нашу незалежність.

Адже, як повідомила директор клубу Олександра Кравчук, усі кошти, виручені від продажу квитків у цей день будуть переказані на потреби нашого війська, а сама гра відбуватиметься під гаслом: «Прийди на матч улюбленої команди – допоможи українській армії». Зауважимо, що 16 серпня усі перепустки на домашній матч «Скали» будуть недійсними. Просимо всіх прийти і підтримати цю ініціативу.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: