"Приємно констатувати те, що матч відбудеться саме у Львові",— Н.Фірман

18 лютого 10:00
Переглядів: 68
Музичук

Вперше за історію незалежності України у Львові відбудеться найвизначніша шахова подія – Матч за звання чемпіонки світу з шахів. За золоту шахову корону змагатимуться чинна чемпіонка світу, українка Марія Музичук, та претендентка, китаянка Хоу Іфань.

Надіємося, що матч відбудеться на найвищому рівні і будемо надіятися, що Марія Музичук захистить свою корону. Батьки — тренери зробили усе для того, щоби підготовка відбулася на найвищому рівні. Як на мене, це один з найбезкомпромісніших матчів за останні 10 років у світовій шаховій практиці серед жінок. Тому що будуть змагатися шахістка номер один по рейтингу Хоу Іфань, а також чемпіонка світу Марія Музичук. Фактично, найсильніші шахістки світу будуть боротися за корону

 — розповів Назар Фірман, директор Львівської дирекції з підготовки та проведення Чемпіонату світу з шахів серед жінок.

Нагадаємо, титул чемпіонки світу з шахів Марія Музичук здобула на Чемпіонаті світу з шахів серед жінок у 2015 році. Хоу Іфань після перемоги на серії Гран-Прі 2013-2014, отримала право на участь в Матчі за звання чемпіонки світу.

Шахістки вже двічі зустрічались за шахівницею. Вперше у 2012 році на турнірі в Гібралтарі та вдруге під часГран-Прі в Монако у 2015 році.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: