Призначення Йовічевіча наставником "Карпат" пояснили філософією

19 червня 23:55
Переглядів: 494
Ігор Йовічевіч

А потребу зміни Севідова -- іншим форматом

Футболістам "Карпат" представлено нового в.о. головного тренера -- Ігоря Йовічевіча.

Як повідомив гендиректор клубу Ігор Дедишин, після завершення сезону клуб вирішив не продовжувати угоди з попереднім тренером Олександром Севідовим та його помічниками. Відтак, угоду розірвано за спільною згодою сторін.

Як зауважив Дедишин, Севідову довелося стабілізувати ситуацію в колективі і встановити належний мікроклімат. А турнірні показники не були визначальними, позаяк сезон 2013/2014 був стабілізаційним.

Натомість надалі клуб буде продовжувати роботу в іншому форматі. Учора футболістам представили тренера, який за кілька днів має сформувати тренерський штаб. Гендиректор зауважив, що на кандидатурі Йовічевіча зупинились з огляду на те, що його філософія і модель гри такі ж, які сповідує ФК "Карпати".

Дедишин наголосив, що він має ідеї, які близькі клубу, а ще пройшов серйозний шлях як футболіст -- грав у різних клубах. І, хоч є іноземцем, вже вважається "карпатівцем". "Йовічевіч чотири роки працює у системі клубу, добре знає кадровий потенціал тренерів і футболістів", -- сказав Дедишин.

Колишній наставник "Карпат" Юрій Дячук-Ставицький наголосив, що з комунікацією у Йовічевіча проблем не буде -- він добре володіє українською, а його сім'я кілька років мешкає у Львові. Діти ж ходять до одного з місцевих навчальних закладів і тренуються у школі ФК "Карпати".

Дячук-Ставицький побажав Йовічевічу попрацювати на цій посаді не декілька місяців, як багато попередніх тренерів, а роки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: