П’ять українців вийшли у друге коло Кубка світу-2015 з шахів

14 вересня 17:06
Переглядів: 104
Шахи

П’ять українських гросмейстерів із восьми подолали стартове коло Кубка світу Міжнародної федерації шахів (ФІДЕ) 2015 року, що проходить у Баку (Азербайджан).

Завершили виступ чемпіонка світу Марія Музичук зі Стрия, яка поступилася досвідченому англійцю Майклу Адамсу (0,5:1,5), львів’янин Андрій Волокітін, який програв американцеві Олександру Оніщуку (1,5:2,5) і Олександр Моїсеєнко – після поразки від китайця Лю Шанлей (1,5:2,5).

Львів’янин Василь Іванчук виграв у Ахмеда Адлі з Єгипту – 1,5:0,5, Павло Ельянов – у Ріната Джумабаева з Казахстану – 2:0, Антон Коробов – у Драгана Шолака з Туреччини – 1,5:0,5, Олександр Арещенко – у росіянина Дениса Хісматулліна 1,5:0,5, львів’янин Юрій Вовк – у американця Рея Робсона – 1,5:0,5.

Пари другого раунду Кубка світу ФІДЕ за участю шахістів України: Василь Іванчук – Максим Родштейн (Ізраїль), Павло Ельянов – Олександр Іпатов (Туреччина), Антон Коробов – Дмитро Андрейкін (Росія), Олександр Арещенко – Левон Аронян (Вірменія), Юрій Вовк – І Вей (Китай).

Кубок світу проходить за нокаут-системою. Загалом на старт вийшли 128 учасників. У всіх раундах, крім фінального, суперники зіграють дві класичні партії.

У разі рівного рахунку граються партії тай-брейку. У фінальному матчі будуть зіграні чотири класичні партії.

Переможець та фіналіст Кубка світу-2015 отримають право взяти участь у турнірі претендентів 2016 року на світову шахову корону.

Призовий фонд Кубка світу, який завершиться 5 жовтня, становить $1,6 мільйона.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: