Питання академії футзалу в Івано-Франківську зрушується з мертвої точки

21 лютого 13:43
Переглядів: 174
футзал

На засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, яке відбулося 18.02.2014р. розглянуто 3 проекти рішень, які підготувало управління земельних відносин.

  1. «Про створення комісії з питань передачі у власність територіальної громади м. Івано-Франківська меліоративних систем в урочищах «Нивки» та «Вилки». Комісію зобов’язано здійснити приймання у комунальну власність міста Івано-Франківська меліоративних систем в урочищі «Нивки» та «Вилки», згідно актів приймання-передачі.

До подальшого розгляду на сесії міської ради рекомендовано 2 рішення:

  1. Про внесення на розгляд сесії міської ради проекту рішення «Про надання дозволів на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для обслуговування скверів». 
  2. Про внесення на розгляд сесії міської ради проекту рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки ", яким рекомендовано затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної  ділянки Івано-Франківської міської ради в м. Івано-Франківську (в районі Пасічної поблизу так званого "німецького" озера) площею 1,6200 га для будівництва спортивного комплексу з міні-футболу, яка виставляється на земельні торги на умовах продажу права власності та доручено комісії по конкурсному відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів (аукціонів) провести конкурс з визначення виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земельної ділянки та земельних торгів.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: