Питанням оплати послуг чемпіонату світу з шахів займеться спеціальна комісія

16 травня 21:00
Переглядів: 180
Шахи

У Львівській облдержадміністрації створять спеціальну комісію, яка вирішить ситуацію із оплатою за надані послуги під час організації та проведення чемпіонату світу з шахів серед жінок у Львові. Голова ОДА Олег Синютка дав доручення розібратись із ситуацією у десятиденний термін. Про це він заявив у понеділок, 16 травня, на апаратній нараді.

До складу цієї комісії увійдуть представники Держфінінспекції, Національної поліції, обласної прокуратури, служби безпеки, які перевірять виставлені рахунки, зокрема за проживання, харчування та оренду залу.

"Шириться інформація, що Львівська ОДА не перерахувала близько півтора мільйони гривень за надані послуги під час організації та проведення чемпіонату світу з шахів, - зазначив Олег Синютка. - На скільки мені відомо, ціни по багатьох послугах сильно завищені, подекуди навіть удвічі. Якщо це так, то відповідальні люди, які підписували всі ці угоди, та хочуть з державного чи обласного бюджетів гроші, повинні за це відповісти. Якщо там є справді обгрутовані суми, то звичайно тоді кошти треба перерахувати".

Для прикладу, очільник Львівщини зазначив, що вартість оренди залу реально завищена у декілька разів, у порівнянні із тими заходами, які проводить облдержадміністрація. Щодо харчування, то рахунки такі, як у найкращих готелях. "Прошу перевірити ці всі речі, щоб ми у десятиденний термін вирішили це питання. А також уникнули усіх спекуляцій з цього приводу", - наголосив Олег Синютка.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: