Рада з питань розвитку фізичної культури та спорту Львова погодила список комісії по програмі "Дитячий тренер"

23 жовтня 19:30
Переглядів: 132
Спорт

Для підтримки талановитих спортивних тренерів, які працюють з дітьми та молоддю, у нашому місті реалізується програма «Дитячий тренер 2015», що затверджена ухвалою сесії міської ради № 4771 від 19.06.2015.

В рамках цієї програми сто кращих тренерів м. Львова, які працюють з дітьми та молоддю до 18 років, можуть отримати грошову винагороду по 25 тис. грн. Прийом документів тривав з 1 липня до 30 вересня 2015 року.

Після публічного обговорення пропозицій кандидатів для включення до комісії з визначення кращих дитячих тренерів м. Львова, яке було напередодні ініційоване управлінням молоді, сім’ї та спорту, членів комісії також погодили і на засіданні спортивної ради м. Львова.

Для нас важливо, щоб робота комісії була максимально прозорою та публічною. Адже сама програма не має аналогів в Україні, ми вперше ініціювали таку програму у нашому місті. З огляду на це комісія має складатися з компетентних людей у галузі, які мають за плечима великий досвід та багато зробили для розвитку та популяризації спорту та фізичної культури. - Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту

Відтак, до складу комісії увійдуть як представники Львівської міської ради та депутати, так і представники спортивного середовища та журналісти.

Для участі у комісії пропонуються: Галина Слічна — директор департаменту гуманітарної політики; Володимир Шнайдер – начальник управління молоді, сім’ї та спорту; Остап Іваськевич – депутат Львівської міської ради VI скликання, голова постійної депутатської комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення; Роман Федишин – депутат Львівської міської ради VI скликання, президент Львівської обласної федерації гандболу, підприємець, Ірена Бусь – президент Української федерації сучасного танцю, Олександр Козловський – керівник Української федерації Айкідо Йосінкан, головний інструктор Львівської обласної федерації Айкідо Йосінкан, Володимир Левків – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, відповідальний за спортивну роботу Львівського державного університету фізичної культури, Андрій Орліковський – майстер спорту, тренер з фехтування, тренер Олімпійської чемпіонки 2012 року Яни Шем’якіної, Ольга Зіньків – голова підкомітету зі сноубордингу Федерації лижного спорту України, доцент кафедри зимових видів спорту Львівського державного університету фізичної культури, Антон Нікулін – старший тренер національної збірної з карате та керівник СК «Юніон», Роман Шиманський — голова Львівської обласної організації ФСТ «Україна» та Віталій Кулачковський – журналіст.

Програма «Дитячий тренер 2015» розпрацьовувалася управління молоді, сім’ї та спорту спільно з лідерами спортивного середовища, керівниками фізкультурно-спортивних товариств, Львівським державним університетом фізичної культури та постійною депутатською комісією молодіжної політики, спорту та оздоровлення.

Серед критеріїв, по яких будуть визначатися переможці програми, основними є такі: вища профільна освіта тренера за спеціалізацією фізична культура і спорт, кількість дітей та секцій, з якими працює тренер, а також участь і перемога вихованців тренера у змаганнях різного рівня та організація та участь самого тренера у змаганнях та заходах як приклад для наслідування.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: