Радехів прийматиме обласні змагання з перетягування канату

04 серпня 19:56
Переглядів: 409
перетягування канату

З метою популяризації перетягування канату, як не олімпійського виду спорту, пропаганди здорового способу життя, залучення всіх верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рівня спортивної майстерності спортсменів, організації дозвілля шанувальників перетягування канату, 10 серпня ц.р. у м.Радехові відбудуться обласні змагання з перетягування канату за програмою ХХІІІ спортивних ігор Львівщини, присвячених Року Т.Шевченка в Україні.

Приїзд та реєстрація команд 10 серпня до 1100 год. (м. Радехів, стадіон ФСТ “Колос”, вул. Сонячна, 30).

Засідання мандатної комісії 1100-1150 год.

Засідання суддівської колегії 1150-1200 год.

Урочисте відкриття змагань о 1200 год.

У змаганнях візьмуть участь збірні команди районів області та міст обласного значення. До участі в змаганнях допускаються команди згідно із іменними заявками, сформованими серед чоловіків 1996 р.н. і старших. Склад команди: 8 осіб та 1 представник.

Усі учасники змагань, які входять до складу команд районів області та міст обласного значення, повинні мати спортивну форму (на учасниках не може бути шипованого взуття).

До участі допускаються команди згідно Положення про ХХІІІ спортивні ігри Львівщини, присвячені Року Т. Шевченка в Україні, при наявності відповідних документів. При відсутності іменної заявки (встановленої форми), паспорта (копії паспорта) учасник не допускається до змагань.

Вадим Климович, директор обласного центру Спорт для всіх

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: