Радехівщина відзначила найкращих спортсменів за підсумками 2015 року

24 грудня 10:00
Переглядів: 518
Радехів

20 грудня ц.р. в кіноконцертній залі комунального підприємства «Телестудія Радехів» відбулася урочиста імпреза «Найкращі в галузі фізичної культури та спорту 2015 року Радехівщини». У нагородженні номінантів взяли участь голова Радехівської райдержадміністрації Надія Шостак, голова Радехівської районної ради Марія Климочко, Радехівський міський голова Степан Коханчук, завідувач сектору молоді та спорту Радехівської райдержадміністрації Оксана Проказюк та інші.

За рішенням оргкомітету проведення святкової церемонії найкращими в різних номінаціях виявилися:

1. Кращий спортсмен Радехівського району – чемпіон України Данча Іван Іванович, с. Яструбичі.
2. Кращий юний спортсмен Радехівського району – Данча Софія, с. Яструбичі.
3. Кращий спортсмен-ветеран Радехівського району – Осінчук Григорій, настільний теніс, с. Миколаїв.
4. Краща сільська рада в розвитку фізичної культури і спорту – Березівська, сільський голова С. Шпур.
5. Кращий параспортсмен Радехівського району – Гладка Ольга, с. Павлів.
6. Кращий меценат галузі фізичної культури і спорту – Ляшук Юрій Володимирович, директор ТзОВ «Мебель – сервіс».
7. Кращий спортивний суддя Радехівського району – Макітра Михайло Васильович (з футболу).
8. Кращий гравець спортивного клубу настільного тенісу – Кирильчук Аліна (учениця 9 класу ЗОШ № 1 м. Радехова).
9. Кращий учитель фізичного виховання загальноосвітніх шкіл – Костюк Тарас Васильович (Синьківська ЗОШ).
10. Кращий громадський активіст галузі фізичної культури та спорту – Баранець Роман Михайлович (м. Радехів).
11. Краща дитячо-юнацька команда Радехівського району з волейболу – команда с. Бишів (тренер Кубай Ігор Іванович).
12. Кращий бомбардир першості Радехівського району з футболу – Левицький Михайло (27 голів, команда «Західний Буг», с. Павлів).
13. Кращий гравець чемпіонату Радехівського району з футболу – Личак Михайло (команда «Західний Буг», с. Павлів).
14. Кращий захисник чемпіонату Радехівського району з футболу – Шпак Тарас (команда «Західний Буг», с. Павлів).
15. Кращий півзахисник чемпіонату Радехівського району з футболу – Шостак Андрій (команда «Промінь», с. Тетевчиці).
16. Кращий воротар чемпіонату Радехівського району з футболу – Марцинківський Олег (ФК «Радехів»).
17. Кращий нападник чемпіонату Радехівського району з футболу – Процик Олег Володимирович (команда «Радославка», с. Нивиці).
18. Кращий юний боксер Радехівського району – Ференс Захар (учень ЗОШ № 3 м.Радехів).
19. Краща юна гімнастка Радехівського району – Зірчак Ірина Володимирівна (учениця 10 класу ЗОШ №1 м. Радехів).
20. Краща юнацька спортивна команда Радехівського району національно-патріотичного спрямування – команда Вузлівської ЗОШ.

Почесними грамотами також були нагороджені:

1. Гук Сергій Сергійович, с. Корчин – студент ЛДУФК за 5 місце у чемпіонаті України з боксу.

2. Сікорський Віталій Петрович – директор ТзОВ «Радехівський цукор».

3. Турчин Юлія, настільний теніс, смт. Лопатин.

4. Дубенський Василь, ФК «Радославка» - за вагомий внесок у розвиток футболу.

5. Леськів Денис – вихованець Радехівської ДЮСШ, бокс.

6. Юнацька-спортивна команда ЗОШ № 3 м.Радехів.

7. Іванова Яна, гімнастка, учениця 10 класу ЗОШ №1 м.Радехів.

8. Спортивний клуб «Шерхан».

9. Спортивний клуб «Чемпіон».

Також були оголошені підсумки районного конкурсу малюнка на олімпійську тематику, кращими в якому виявилися:

Молодша вікова категорія (до 10 років)

1 місце - Козловська Ірина, учениця 5 класу ЗОШ № 2 м. Радехів.

ІІ місце – Боруцька Наталія, учениця 5 класу ЗОШ № 1 м. Радехів.

ІІІ місце – Смішко Мар’яна, учениця 5 класу ЗОШ № 1 м. Радехів; Жеребецький Артур – учень 1 класу с. Станин.

Середня вікова категорія (до 14 років)

1 місце – Паламарчук Софія – учениця 6 класу ЗОШ № 1 м. Радехів.

ІІ місце – Козловська Юлія - учениця 8 класу ЗОШ № 2 м. Радехів.

ІІІ місце – Буць Анна – учениця 7 класу Радванцівського НВК.

Старша вікова категорія (до 17 років)

1 місце – учні гуртка «Юний художник» ЗОШ № 2 м. Радехів (керівник Наталія Тимчак).

ІІ місце – Гречук Надія учениця 8 класу Поздимирського НВК.

ІІІ місце – Сімашко Віталій учень 8 класу Синьківської ЗОШ.

Крім того, на урочистій імпрезі кубки, медалі і грамоти переможцям чемпіонату Радехівського району з футболу у вищій і першій лігах цьогорічного сезону вручили голова районної організації ВФСТ «Колос» Мар’ян Боруц та голова федерації футболу Радехівщини Ярослав Василишин. Нагороди отримали:

Вища ліга

I місце у чемпіонаті Радехівського району з футболу сезону 2015 року у вищій лізі - команда ФК «Західний Буг» с. Павлів.

II місце у чемпіонаті Радехівського району з футболу сезону 2015 року у вищій лізі - команда РРМГО ФК «Радехів».

III місце у чемпіонаті Радехівського району з футболу сезону 2015 року у вищій лізі - команда ФК «РАДОСЛАВКА» с. Нивиці.

Перша ліга

I місце у чемпіонаті Радехівського району з футболу сезону 2015 року у першій лізі - команда ФК «Лопатин».

II місце у чемпіонаті Радехівського району з футболу сезону 2015 року у першій лізі - команда ФК «Синьків».

III місце у чемпіонаті Радехівського району з футболу сезону 2015 року у першій лізі - команда ФК «Старт» с. Йосипівка.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити