Радіоспортсмени Львівщини урочисто відзначать 90-річчя від дня утворення Львівського клубу короткохвильовиків

08 вересня 19:00
Переглядів: 184
чемпіонат України з радіоспорту

10 вересня 2016 року відбудуться урочисті заходи з нагоди 90-річчя з дня утворення Львівського клубу короткохвильовиків.

Клуб було засновано у 1926 році групою викладачів та студентів Львівського політехнічного інституту. Саме цей осередок радіоспорту є одним з найстаріших радіоаматорських об’єднань у Європі після Лондонського та Амстердамського клубів.

Члени клубу є призерами та переможцями численних змагань з радіоспорту. Серед них - призери та чемпіони світу з радіозв’язку на коротких хвилях Віктор та Олена Гончарські, Георгій Чліянц, Мирослав Лупій.

Сьогодні радіоспортсмени Львівщини впевнено утримують лідерські позиції у чемпіонатах України з радіозв’язку на коротких хвилях. Зокрема, чемпіонами України у 2015 році стали майстри спорту України Володимир Швидкий та Вероніка Сташків.

Відтак з нагоди 90-річчя Львівського клубу короткохвильовиків 10 вересня ц.р. о 12 годині на базі відпочинку «Перлина Львова» (Брюховичі, вул. Лікарська, 2) відбудуться розширені урочисті збори членів клубу за участю іноземних колег – радіоспортсменів зі спортивних клубів Польщі, Литви, Великобританії, Німеччини та ін.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: